CenterNET w przyszłym roku tylko jako zwykły MVNO

Newsy
Opinie: 3
Opinie: 3

Firmy PTK Centertel i CenterNET podpisały dziś list intencyjny dotyczący współpracy obu firm. W liście intencyjnym obie strony deklarują zawarcie w najbliższym czasie umowy, która pozwoli CenterNET na korzystanie z sieci telekomunikacyjnej PTK Centertel. Spółka CenterNET będzie prowadził negocjacje z PTK Centertel na zasadach wyłączności. Podpisanie umowy ma nastąpić do końca marca przyszłego roku. CenterNET chce wystartować jako zwykły operator MVNO bez infrastruktury w połowie przyszłego roku. Kolejnym krokiem będzie budowa własnej sieci GSM1800.

PTK Centertel nie wyklucza w umowie zapisów o możliwości korzystania także z zasobów częstotliwości należących do CenterNET-u. Będzie to możliwe jednak po wybudowaniu sieci przez tego operatora. CenterNET obecnie zatrudnia około 40 osób. Do końca przyszłego roku zatrudnienie ma wzrosnąć do 150 pracowników. Firma twierdzi, że aby osiągnąć poziom opłacalności operator powinien posiadać bazę 1 mln klientów.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  dan-rut pisze: 2007-12-20 19:38
  Ha! Oliwa jaka postawa - "wielka businesswoman"... na czele zgniłej pomarańczy. :-P
  0
 • Users Avatars Mini
  lolo pisze: 2007-12-20 19:55
  jojo trzeba ci przyznać to jedyna kobieta i jeszcze polka no jeszcze PLUS no ale to rządowe. A reszta???? jakieś niemieckie nazwiska czy jakieś tam... xD PLAY to zgniła wiśnia...
  0
 • Users Avatars Mini
  Szeryf pisze: 2007-12-23 02:57
  Mądra decyzja PTK ma dobry zasięg, a co najważniejsze stabilny. i dobrze technicznie zrobioną sieć. W myAVON, wpMOBI, nie ma żadnych problemów. Plus ustawił na każdym pree-paid'dzie przekaz połączeń w sytuacji gdy nie obieram telefonu i telefon dzwoni na tylko20sekund, gdzie przy abonamencie jest 50sekund WIELKA DYSKRYMINACJA MVNO i pree-paidów.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: