Chcą przenieść produkcję smartfonów Nokia do Europy

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Bardzo ciekawa decyzja HMD - chcą przenieść produkcję swoich smartfonów do Europy!

HMD zaprezentowało w Barcelonie trzy nowe smartfony: Nokia G22, Nokia C22 i Nokia C32.

HMD ogłosiło też chęć przeniesienia procesu produkcji i testowania smartfonów w Europie. Produkcja smartfonów ma wystartować jeszcze w tym roku. HMD podkreśla, że będzie to dowód na to, że telefony marki Nokia będą bezpieczniejsze od produktów z Chin. Na razie HMD korzysta z fabryk firmy Foxconn.

Nokia G22 to pierwszy smartfon firmy Nokia zaprojektowany z myślą o tym, by łatwo było go naprawić. We współpracy z iFixit, specjalizującym się w naprawach, można uzyskać dostęp do zestawu naprawczego i części, aby wymienić uszkodzony wyświetlacz, wygięty port ładowania lub baterię.

HMD zapewnia także dwuletnie aktualizacje systemu operacyjnego Android, trzyletnie comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń oraz przedłużoną trzyletnią gwarancję bez dodatkowych kosztów.

Ceny i dostępność w Polsce:

Nokia G22 będzie dostępna w od kwietnia w kolorach. Występuje w kolorach szarym i niebieskim w wersji 4/128 GB w rekomendowanej cenie 899 zł.

Zestawy do samodzielnego montażu oraz części zamienne do telefonu Nokia G22 będą dostępne w cenie od 19,95 do 54,95 euro w witrynie iFixit.com. Cena wyświetlacza to 49,95 euro (lub 54,95 z zestawem naprawczym), baterii 24,95 (29,95) i portu ładowania 19,95 (24,95).

Nokia C32 będzie dostępna od kwietnia w dwóch kolorach: różowym i czarnym, w wersji pamięci 4/64 GB. Cena: 699 zł.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: