Compressor Mini w Erze

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 9

Compressor Mini – czyli serwis dostosowujący wygląd strony www do ekranu telefonu komórkowego dostępny w Erze bezpłatnie dla wszystkich użytkowników korzystających z pakietów transmisji danych.

Dzięki temu użytkownik może zmniejszyć nawet o 70% transmisję danych, a także szybciej i łatwiej przeglądać zawartość Internetu. Compressor Mini jest oparty na systemie Opera Mini. Era wdrożyła ten serwis jako pierwszy i jedyny operator w Polsce i piąty na świecie.

Compressor Mini oferuje również dodatkowe funkcje:
• odtwarzanie internetowych filmów video Flash lub Windows Media w telefonach z odtwarzaczem mobilnego video streaming
• odtwarzanie internetowych stacji radiowych emitujacych w technologii Flash, Shoutcast lub Windows Media, a także plików mp3 z serwerów internetowych – w telefonach z odtwarzaczem mobilnego audio streaming
• przeglądanie witryn przygotowanych w technologii Flash,
• możliwość zapisu linków i dostęp do nich w każdym telefonie z internetem, do którego zostanie włożona karta sim użytkownika.

Compressor Mini jest dostępny bez dodatkowych opłat w ramach pakietów danych. Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne, wystarczy po prostu mieć aktywny jeden z pakietów danych dostępnych w taryfie użytkownika. PTC oferuje pakiety obejmujące od 5 do 500MB transmisji danych. Aby aktywować wybrany pakiet danych, należy wysłać SMS pod numer 8025 o treści A5, A15 lub A50 - zależnie od wybranego pakietu.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: