ComputerLand będzie wdrażał system paszportyzacji w TP S.A.

Newsy
Żródło: Computerland
Opinie: 6

ComputerLand S.A. poinformował o podpisaniu listu intencyjnego z Telekomunikacją Polską S.A. Ww. list intencyjny określa ogólne zasady planowanego współdziałania pomiędzy firmami ComputerLand SA i O&S ComputerSoft s.c. a Telekomunikacją Polską S.A. przy realizacji Projektu Ewidencji i Paszportyzacji Sieci Telekomunikacji Polskiej S.A.
Realizacja projektu odbywać się będzie etapami:

 • w pierwszym etapie zostaną zrealizowane prace dotyczące wdrożenia we wskazanych lokalizacjach TP S.A. Systemu Utrzymania Sieci Abonenckiej SUSA –Arctus. Realizacja pierwszego etapu nastąpi do końca 2001 roku. Wartość prac to około 20 mln zł.

 • realizacja kolejnych etapów rozpocznie się w grudniu 2001 roku i będzie obejmowała dostawy i wdrożenia systemu paszportyzacji PasTel na terenie wszystkich jednostek TP S.A. na terenie kraju oraz wymianę dotychczas użytkowanego oprogramowania na system PasTel. 

ComputerLand SA jest wieloletnim partnerem biznesowym Telekomunikacji Polskiej S.A. przy realizacji projektów informatycznych, między innymi Systemu Paszportyzacji Sieci Telekomunikacji jak również Systemu Utrzymania Sieci Abonenckiej

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  bob_gr pisze: 2001-10-09 19:23
  Computerland to dobra firma wiec jestem pewny, ze zrobia to dobrze.
  0
 • Users Avatars Mini
  lava1 pisze: 2001-10-09 19:34
  Może i dobra firma ale droga jak cholera - wiem bo duża firma w której pracowałem korzystała z ich usług. Ale cóż co jest dobre musi być i drogie, ale czy zawsze .... ?
  0
 • Users Avatars Mini
  jokerDM pisze: 2001-10-09 19:56
  czyli wykorzystali sprawdzonego partnera handlowego. Mogę mieć tylko nadzieję, ze przy wycenie uwzględnili odpowiednie zniżki za kontynuację współpracy ;-p
  0
 • Users Avatars Mini
  Jansmen pisze: 2001-10-09 20:32
  żeby tylko nie skończyło się to wszystko jak komputeryzacja zusu (co prawda inna firma ale tamta też podobno miała markę) .Ciekawe jak to wpłynie na ceny i jakość usług
  0
 • Users Avatars Mini
  zabu$ pisze: 2001-10-09 21:26
  Jansmen: Chyba z tpsa tak kiepsko jak z zusem nie bedzie. Co do jakosci uslug to sa jakie sa i to raczej sie nie zmieni a ceny, no coz juz nie raz tpsa przekonala nas ze dobrze korzysta z swojego monopolu. Oczywiscie moga wzrosnac i my uzytkowinicy nie bedziemy mieli nic do powiedzenia. PS. Michal nie wiesz moze kiedy u nas na bloku wchodzi Dialog???
  0
 • Users Avatars Mini
  jokerDM pisze: 2001-10-10 18:18
  zabus: uważam, ze własnie mozemu dużo. Przede wszystkim jesteśmy w stanie dużo i głośno mówić o tym, jakie błędy popełnia TPSA (oczywiście dobrze selekcjonując), wtedy i świadomości innych naszych znajomych nabierze rzeczywistych kształtó, a to już dużo..
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: