Crowley Data Poland wspiera akcję „W@kacje z Internetem"

Newsy
Żródło: Crowley
Opinie: 4

Marszałek Sejmu RP Marek Borowski i George Crowley dokonali dzisiaj uroczystej inauguracji akcji „W@kacje z Internetem”. Crowley Data Poland przez całe wakacje będzie wspierał akcję, dzięki której dzieci z warszawskich ośrodków wychowawczych będą uczyły się korzystania z zasobów Internetu. Podczas inauguracji Marszałek Marek Borowski dokonał uroczystego „przekazania myszy”, odbył także wraz z dziećmi wirtualny spacer po Sejmie.

Organizowana przez biuro poselskie Marszałka Sejmu RP Marka Borowskiego akcja „W@kacje z Internetem”, jest adresowana do wychowanków warszawskich ośrodków wychowawczych, odpowiedzialnych za organizację zajęć pozaszkolnych oraz wypoczynku wakacyjnego dzieci. Crowley Data Poland zapewnia łącza internetowe do „kawiarenek” powstałych w warszawskich jednostkach wychowawczych, min. w czterech ośrodkach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz głównej siedzibie Ogniska Wychowawczego Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”. 

„Mam nadzieję, że w ciągu tego lata kilkaset dzieci będzie mogło skorzystać z kawiarenek internetowych w ośrodkach wychowawczych. Bardzo się z tego cieszę, bo widzę, że dzieci są już gotowe na to, by używać Internetu. Komputer jest tylko narzędziem, ale technologie informacyjne są niezbędne w życiu. Dzieci bardzo zręcznie poruszają się w ‘nowym świecie’, muszą mieć tylko szansę. Zachęcam wszystkie dzieci, aby pisały do mnie listy elektroniczne i wierzę, że spędzą lato bardzo sympatycznie.” – powiedział podczas uroczystości Marszałek Sejmu RP Marek Borowski

„Rozwijanie umiejętności i zainteresowań dzieci to ważne zadanie dla nas wszystkich. Dlatego bardzo cieszę się, że możemy wspomóc akcję W@kacje z Internetem tu w Polsce. Jestem przekonany, że dzięki bezpłatnym kawiarenkom internetowym polskie dzieci nie tylko poszerzą swoje horyzonty w zakresie edukacji i kultury, ale także nawiążą znajomości na całym świecie, rozwiną umiejętności językowe, a być może ich zainteresowania i pasje będą miały wpływ na wybór zawodu i dalszej drogi życiowej.” – powiedział podczas uroczystości George Crowley.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: