Crowley nominowany do Złotej Anteny Świata Telekomunikacji

Newsy
Żródło: Crowley
Opinie: 6

Crowley Data Poland został nominowany do nagrody Złota Antena Świata Telekomunikacji w kategorii najlepsza firma roku. Uzasadnieniem dla nominacji w tej kategorii była przede wszystkim dynamika wzrostu przychodów w 2002 roku, która sięgnęła 300% oraz wprowadzenie wielu nowych usług dla biznesu. Crowley znalazł się w gronie najlepszych firm wraz z firmami PTK Centertel oraz Energis.
W skład kapituły konkursu weszli m.in. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury - Krzysztof Heller, Prezes Zarządu Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty - Witold Graboś, Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji - Stefan Kamiński, Prezes Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego - Jarosław Okrągły, a także przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury, Instytutu Łączności, URTiP, Instytutu Radioelektroniki Politechniki Warszawskiej.
Uzasadnieniem dla zgłoszenia firmy Crowley do konkursu były wyniki osiągnięte przez Crowley Data Poland w 2002 roku. Firma zwiększyła swoje przychodu w 2002 roku o 300%, o 100% powiększyła portfolio klientów - obecnie liczba podmiotów biznesowych, korzystających z usług sieci Crowley przekracza 1500. Ponadto spółka podniosła kapitał do kwoty 59 mln zł, wprowadziła szereg nowych usług, przede wszystkim rozwiązania głosowe dla biznesu: VoIP oraz VoIP VPN, a także proponowała klientom atrakcyjne oferty promocyjne, m. in. na usługi głosowe bez abonamentu oraz taryfikację VoIP co 1 sekundę. Dodatkowo Crowley wdrożył nowy system obsługi klienta CRM oraz wydłużył czas pracy Biura Abonenta, które obecnie działa w systemie 7/24. Według badań przeprowadzonych przez instytut ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku, aż 80% respondentów w przypadku ponownego wyboru operatora zdecydowaliby się właśnie na sieć Crowley.
"Ta wyróżnienie jest dla nas nagrodą za cały rok ciężkiej pracy. Sukces ten nie byłby możliwy, gdyby nie ogromne zaangażowanie wszystkich pracowników. W roku 2003 chcemy skoncentrować się na rozwoju usług głosowych i to zarówno tych opartych o protokół internetowy, jak i usług telefonii stacjonarnej. Mamy bardzo ambitny plan, jeśli chodzi o dynamikę przychodów, chociaż z pewnością trudni będzie powtórzyć wynik z roku ubiegłego. Zakładamy wzrost sprzedaży o 80%, w pierwszym kwartale już te plany przekroczyliśmy." - mówi Jarosław Roszkowski, dyrektor generalny w Crowley Data Poland.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  me123 pisze: 2003-04-01 13:53
  gratulacje
  0
 • Users Avatars Mini
  Athlon pisze: 2003-04-01 14:17
  No takie wzrosty raczej nie dziwia, szczególnie na poczatku kiedy ma się kilkaset czy kilka tysiący klientów, wówczas kazdy kolejny 1000 to dziesiątki procent wzrostu - no ale jakby nie było wzrost to jednak wzrost - dlatego trzymac tak dalej !!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  polkmn pisze: 2003-04-01 14:22
  no ale jakby na to nie patrzeć liczy się wzrost i zysk
  0
 • Users Avatars Mini
  nr124 pisze: 2003-04-01 15:02
  chciałby zwrócić uwagę że to tylko nominacja a nominacje niestety nic im nie daje prócz własnej satysfakcji
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-04-01 23:16
  Tez gratulacje bo polska firma nominowana do takiej nagrody to juz wielki sukces!
  0
 • Users Avatars Mini
  mis pisze: 2003-04-02 14:19
  Jaka polska??? Chyba amerykanska z brytyjskim udzialowcem strategicznym. Na naszym rynku chyba juz niewiele zostalo firm z kapitalem polskim w 100%. Nawet tpsa juz nie jest polska.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: