Crowley wprowadza pakiet Crowley Security

Newsy
Żródło: Crowley
Opinie: 1
Opinie: 1

Crowley Data Poland wprowadził do oferty usługę Crowley Security, która zabezpiecza sieci korporacyjne LAN przed atakami z publicznego Internetu. Nowe rozwiązanie zapewnia ochronę na brzegu sieci operatora, blokując dostęp intruzów do firmowych sieci korporacyjnych. Dzięki Crowley Security działanie łącza internetowego, często kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania małych i średnich firm, nie jest spowalniane a dane są ściśle chronione.

Crowley Security to nie tylko zapora sieciowa, ale szereg dodatkowych funkcjonalności, które można dowolnie konfigurować w zależności od potrzeb. Kompleksowy zakres usługi obejmuje m.in. kontrolę dostępu do danych i serwisów systemu informatycznego (Firewall), stały monitoring bezpieczeństwa, kontrolę pakietów w warstwie 3,4 i 7 (funkcjonalność detekcji i prewencji przed intruzami – IPS) czy też ochronę zdalnej transmisji danych w sieci Internet za pomocą technik kryptograficznych (IPSec VPN).

Przygotowano trzy warianty usługi: Crowley Security, Crowley Security Plus oraz Crowley Security Platforma. Różnią się one zakresem możliwych modyfikacji, dostępem do dodatkowych funkcjonalności oraz sposobem zarządzania. W pierwszej kolejności firma Crowley zaoferuje produkty obecnym klientom.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    lestek pisze: 2007-05-16 00:32
    Rozumiem, że jest to ISG, pewnie zrobione na Juniperach. To wg mnie dobry pomysł, żeby uruchomić taką funkcjonalność dla firm, bo niestety ale na samym dostępie będzie coraz trudniej zarobić i operatorzy muszą mocniej wejść w usługi dodatkowe...a bezpieczeństwo to jest to co wg badań klienci biznesowi potrzebują...ciekawe ile to ma kosztować (na stronie nie raczyli pokazać), ale jeśli w granicach 40-50pln to rewelacja.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: