Crowley wybrał nową agencję reklamową

Newsy
Żródło: Crowley
Opinie: 6

Crowley Data Poland podpisał umowę z agencją reklamową DougFaberFamily. Umowa dotyczy m.in. realizacji kampanii reklamowej sieci Crowley.

Wybór agencji został dokonany bez przeprowadzenia przetargu. Crowley oparł się na doświadczeniach z zeszłorocznego przetargu, do którego zaproszona była m.in. agencja DougFaberFamily. Umowa jest podpisana na czas nieokreślony. Obejmuje działania ATL i BTL, a także współpracę w zakresie strategicznego planowania komunikacji marketingowej. Obecnie rozpoczynają się prace przygotowawcze do kampanii reklamowej.

„Umowa z Crowley to kolejne potwierdzenie naszych kompetencji w zakresie TMT. Wierzę, że bardzo bliska współpraca strategiczna z Klientem zaowocuje błyskotliwą kampanią.” - mówi Jacek Olechowski, wiceprezes DougFaberFamily.

„Agencję wybraliśmy przede wszystkim ze względu na duże doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i ISP. Cały czas mieliśmy również w pamięci pozytywne wrażenie, jakie zrobiły na nas, zaprezentowane w ubiegłym roku koncepcje strategiczne oraz projekty kreacyjne.” – mówi Jacek Kotur, dyrektor marketingu w Crowley Data Poland.

DougFaberFamily, jedna z największych niesieciowych agencji reklamowych operujących na polskim rynku. Powstała w 1996 roku, od 2002 roku wchodzi w skład grupy Hexacom Marketing Services Group. Agencja posiada szerokie doświadczenie w zakresie obsługi klientów z branży TMT (obsługiwała między innymi takie firmy jak: Formus Polska, Pro Futuro SA, Germanos Polska, Wapster.pl, Getin.pl, Novell i Gestetner). Najwięksi klienci grupy Hexacom to obecnie: Grupa PZU, Germanos, Poczta Polska, GlaxoSmithKline, MINI (BMW Group) i NOM 1044.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  szymon_ pisze: 2003-04-09 17:06
  widac powiezyli to profesjonalista.......:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Spinner pisze: 2003-04-09 17:16
  ale ciekawe czy bedzie to kampania skuteczna. profesjonalisci mogą zawieść:)
  0
 • Users Avatars Mini
  katasz pisze: 2003-04-09 17:59
  Najlepsze agencje reklamowe to mlode agencje - jak to udowodniono przed expo we wroclawiu... chociaz pozniej to spalili ..... :(
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojtek pisze: 2003-04-09 20:49
  Ja przez tydzień miałem internet z Crowley'a w Krakowie. Wcześniej maiłem z Pro-Futuro i wszystko było cool. Jak nas przepieli na Crowley'a to transfery spadły dziesięciokrotnie (ping na Onet w przedziale 600ms-2400ms!!) nie mówiąc już o tym że kilka razy na dobę wszystko im wysiadało. Teraz mam już Pro-Futuro i wreszcie net działa super. Nigdy więcej Crowley'a nie chce mieć. Ciekawe czy kampania im w czymś pomoże?! Może lepiej niech wyłożą kasę na sprzęt potrzebny do sensownej transmisji!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  xbastiann pisze: 2003-04-10 14:07
  A ja mam już prawie 1,5 roku łącze Crowley'a , też w Krakowie (stacja na Biprostalu) i mam bardzo dobre wrażenia. Ping na Onet: min: 31 ms, max: 47 ms, średni: 35 ms a mam łącze raptem 512 kb. Wojtek, chyba miałeś pecha!!! Mnie wszystko działa, miałem kilka awarii ale chłopaki byli na max. godzinę na miejscu i naprawiali co trzeba a obecnie od ponad pół roku wszystko workuje że aż miło bez chwili przestoju albo spadku transferu!!! Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-04-12 23:39
  Zobaczymy jak sie bedzie sprawowac nowa agencaj!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: