Cyfrowy detoks od smartfonu – weekend tylko z zegarkiem Huawei Watch 4 Pro

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Cyfrowy detoks od smartfonu – weekend tylko z zegarkiem Huawei Watch 4 Pro

Technologia, chociaż coraz bardziej zaawansowana, wymaga od nas coraz więcej uwagi. Częściej ładujemy nasze elektroniczne urządzenia. Coraz bardziej obawiamy się co się stanie, gdy się rozładują. Musimy uważać, aby upadek nie spowodował uszkodzenia sprzętu. Dosłownie zasypują nas wszelkiego rodzaju powiadomienia, alarmy i notyfikacje. Wystarczy porównać dzisiejsze smartfony i dawne zwykłe komórki. Huawei chce zaproponować inny układ, w którym to sprzęt wspomaga nas i nasz wypoczynek, a nie my troszczymy się o działanie gadżetów. Z taką myślą powstał zegarek Huawei Watch 4 Pro. Producent zadbał o to, aby był wytrzymały, działał odpowiednio długo na baterii i był samowystarczalny. Dzięki temu Watch 4 Pro „zatroszczy się” o nas, nawet gdy zostawimy nasz telefon przypadkowo lub celowo w domu. M.in. dzięki obsłudze standardu eSIM możliwy jest detoks od zajmującego nieustannie naszą uwagę smartfonu.

Cyfrowy detoks od smartfonu – weekend tylko z zegarkiem Huawei Watch 4 Pro

Bądź zawsze w kontakcie dzięki eSIM

Nie mamy wątpliwości, że smartfony są niezwykle przydatne. Jednak coraz częściej zdajemy sobie sprawę, że mogą być również obciążeniem dla naszej psychiki i negatywnie wpływać na naszą zdolność koncentracji. Pojawiające się bezustannie powiadomienia, pokusa przeglądania kolejnych wiadomości skutecznie zaprzątają naszą uwagę. Ciężko się jednak całkowicie pozbawić kontaktu ze światem. Tutaj z pomocą przychodzi zegarek Huawei Watch 4 Pro z wbudowana funkcją eSIM.

Dzięki łączności mobilnej bez konieczności połączenia z telefonem, Watch 4 Pro umożliwia pozostawanie w kontakcie w każdej sytuacji. Możemy odbierać przychodzące połączenia, zadzwonić do naszych kontaktów oraz ręcznie wprowadzić numer telefonu. Mamy możliwość odczytywania wiadomości SMS oraz tworzenia nowych wiadomości (przy pomocy klawiatury na ekranie lub głosowo). Wystarczy zegarek Watch 4 Pro na ręku, aby pozostać w kontakcie – nawet w stroju kąpielowym. Zależnie od usług oferowanych przez naszego operatora możemy na zegarku mieć ten sam numer co na telefonie lub zupełnie nowy numer.

Cyfrowy detoks od smartfonu – weekend tylko z zegarkiem Huawei Watch 4 Pro

Długi czas działania to spokojna głowa

Oprócz łączności, istotny jest również czas pracy na baterii. To on pozwala zrelaksować się i nie myśleć o tym, gdzie znajduje się najbliższe gniazdko i ładowarka. Watch 4 Pro działa 4,5 dnia na baterii ze wszystkimi funkcjami aktywnymi, włączając w to łączność komórkową. To znacznie dłuższy czas działania niż współczesnych smartfonów. Nie mówiąc o tym, że telefon można rozładować jeszcze szybciej, gdy zaczniemy intensywnie z niego korzystać.

Czas działania Watch 4 Pro jest na tyle długi, że możemy całkowicie zapomnieć o konieczności ładowania go przez cały weekend i skupić się na tym co dla nas ważne – na obcowaniu z naturą, uprawianiu sportu i relaksie. W razie potrzeby możemy również aktywować tryb ultrabaterii, który wydłuża czas działania do aż 21 dni. Co istotne w tym trybie, poza łącznością z siecią, wszystkie funkcje pozostają aktywne. Możemy więc w dalszym ciągu monitorować swoją aktywność oraz zdrowie.

Gdy wrócimy z weekendu do domu naładujemy zegarek do pełna w 90 minut, aby był gotowy na wyzwania nadchodzącego tygodnia.

Cyfrowy detoks od smartfonu – weekend tylko z zegarkiem Huawei Watch 4 Pro

Najwyższej jakości materiały dla pełnej swobody

Zegarek Huawei Watch 4 Pro ma jeszcze jedną istotną przewagę nad smartfonem – wytrzymałość. Chociaż wodoszczelność jest już często spotykaną w telefonach opcją, niekoniecznie dobrym pomysłem jest pływanie z telefonem, nie mówiąc o nurkowaniu. Niefortunny upadek telefonu może nas całkiem pozbawić kontaktu ze światem uszkadzając urządzenie.

Wszystkie te obawy zostają rozwiane, gdy zamienimy telefon na zegarek. Watch 4 Pro ma obudowę wykonaną z wyjątkowo wytrzymałego tytanu TC4, który jest stosowany w lotnictwie. Ekran jest pokryty wypukłym szkłem szafirowym, które jest odporne na zarysowania, a norma wodoszczelności 5 ATM pozwala na zanurzenie zegarka do 50 metrów i nurkowanie do 30 metrów. Nie tylko nie ma obaw podczas pływania w zegarku, ale ma do tego celu specjalne tryby sportowe, mierzące efekty naszego wysiłku.

Wszystko to razem sprawia, że możemy zrobić więcej i zupełnie nie musimy martwić się, że nasz sprzęt ulegnie uszkodzeniu.

Cyfrowy detoks od smartfonu – weekend tylko z zegarkiem Huawei Watch 4 Pro

Rozbudowane funkcje monitorowania zdrowia

Huawei Wtach 4 Pro wprowadza nowe funkcje monitorowania zdrowia. Oprócz monitorowania snu, tętna, natlenienia krwi, stresu, temperatury, EKG, sztywności tętnic, teraz Huawei dodał także monitorowanie układu oddechowego. Dodatkowo kluczowe funkcje związane z monitorowaniem zdrowia zostały zebrane w jednym miejscu o nazwie Zdrowie na oku. Wystarczy 60 sekund na sprawdzenie 7 parametrów, co bardzo ułatwia śledzenie trendów związanych z naszą kondycją. Długi czas pracy na baterii oraz wytrzymałość również grają tutaj istotną rolę, bo możemy monitorować parametry naszego organizmu bez obaw i w każdych warunkach.

Cyfrowy detoks od smartfonu – weekend tylko z zegarkiem Huawei Watch 4 Pro

Sprawdź jakie korzyści może przynieść cyfrowy detoks dla Ciebie

Każdy z nas potrzebuje odmiany i wypoczynku. Zmiana codziennej rutyny, oderwanie się od ekranów, które wypełniają każdy dzień przynosi wielu osobom bardzo dobre rezultaty. Jedni nazwą to odpoczynkiem na łonie przyrody, inni medytacją czy Mindfulness, jeszcze inni cyfrowym detoksem. Nazwy i metody mogą być różne, ale cel jest jeden – poprawa własnego samopoczucia, regeneracja sił, przywrócenie możliwości skupienia, świeża głowa. Zegarek Huawei Watch 4 Pro będzie dla takiego relaksu idealnym towarzyszem. Pozwoli zadbać o nasze zdrowie, udzieli wskazówek dotyczących zdrowego snu, ale przede wszystkim ułatwi zrezygnowanie z sięgania po telefon. Dzięki funkcji eSIM będziemy w stanie pozostać w kontakcie z najbliższymi nawet bez telefonu, bez stresu, że w trakcie naszego wypoczynku zegarek nam się rozładuje. Cztery i pół dnia działania na baterii pozwoli nam spędzić cały weekend bez konieczności myślenia o ładowarce. Najwyższej jakości materiały, oprócz zapewnienia elegancji na co dzień, dają nam również spokojną głowę, że nie musimy się o zegarek martwić tak jak o telefon. Zachęcamy do testów cyfrowego detoksu z zegarkiem Huawei Watch 4 Pro.

Cyfrowy detoks od smartfonu – weekend tylko z zegarkiem Huawei Watch 4 Pro

Ceny i dostępność

Zegarki Huawei Watch 4 Pro są dostępne w sprzedaży do 19 czerwca. Promocja na start sprzedaży trwa od 19 czerwca do 9 lipca. W tym terminie każdy kto kupi zegarek z serii Watch 4 Pro dostanie w prezencie słuchawki Huawei FreeBuds 5i o wartości 399 zł w prezencie. Huawei Watch 4 Pro Elite z tytanową bransoletą kosztuje 2799 zł. Huawei Watch 4 Pro Classic ze skórzanym paskiem kosztuje 2399 zł. W sklepie producenta dostępna będzie także w przedsprzedaży wersja z niebieskiego tytanu – HUAWEI WATCH 4 Pro Blue Edition, wraz z paskiem kompozytowym, za 2399 zł.

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy Huawei.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: