Cyfrowy Polsat namawia swoich klientów telewizji do przeniesienia numeru komórkowego

Newsy
Opinie: 3

17 maja 2010 r. Cyfrowy Polsat udostępni ofertę promocyjną MNP umożliwiającą klientom przeniesienie numeru telefonu komórkowego do sieci CP. Promocja jest dedykowana dla klientów CP (nowych lub obecnych) korzystających z oferty telewizyjnej i wybierających ofertę telefonii komórkowej w ofercie za 1 zł i 30 zł.
Klient decydując się na przeniesienie swojego numeru telefonu komórkowego do CP otrzyma Pakiet 120 Minut do wszystkich sieci, wymienny na 360 SMS-ów w prezencie na pierwsze 4 okresy rozliczeniowe. Aktywacja benefitów jest realizowana, gdy numer zostaje faktycznie przeniesiony. Po okresie promocyjnym Pakiet 120 minut / 360 SMS staje się automatycznie płatny. Klient może utrzymać Pakiet 120 min lub zrezygnować z niego po okresie promocyjnym.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  krisboss pisze: 2010-05-16 17:58
  nigdy bym do nich nie przeniusł numeru chociaz bym miał dekoder chyba i dekoderu nie mam i telefoni to cp jest taki syf nad syfami
  1
 • Users Avatars Mini
  OLIMP pisze: 2010-05-16 22:53
  Potwierdzam SYF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  1
 • Users Avatars Mini
  offload pisze: 2010-05-17 03:16
  Zamiast konstruktywnej krytyki to widzę uprzedzenia... A ja z Play bym przeniósł do CP gdyby ceny były konkurencyjne a zasięg stały. CP korzysta z sieci ERY tak jak Play z Plusa ( teraz już tylko częściowo). I dzięki temu, że nie stawiają własnych nadajników nie robią takich numerów jak Play i nie blokują nadajników ERY :) Telefon jak telefon - ma być zasięg , w dobrej cenie abonament i rozmowy. Czy się nazywa Cyfrowy Polsat, czy analogowy TVN to ma mniejsze znaczenie :)
  -1

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: