Cyfrowy Polsat rozpoczyna internetowy atak

Newsy
Opinie: 2

Od dzisiaj Cyfrowy Polsat umożliwia zakup swojego Internetu na promocyjnych warunkach wszystkim osobom zainteresowanym usługą i mieszkającym w jej zasięgu, bez konieczności posiadania telewizji operatora. Podstawowy pakiet danych jest dostępny już za 1 zł miesięcznie. Zmianom w ofercie towarzyszy także promocja podwojenia danych.

Od dzisiaj Internet Cyfrowego Polsatu na promocyjnych warunkach jest dostępny dla wszystkich, którzy są zainteresowani korzystaniem z technologii HSPA+ operatora i mieszkają w jej zasięgu. W ramach oferty „Internet dla Każdego”, spółka proponuje 4 poziomy abonamentu, różniące się wielkością danych do wykorzystania w miesiącu.

Podstawowa opcja daje dostęp do 200 MB za 1 zł miesięcznej opłaty abonamentowej. Pozostałe warianty oferty to pakiety dodatkowe: 2 GB, 12 GB i 30 GB, za które należy uiścić opłatę w wysokości – 29, 49 i 69 zł miesięcznie. Aktywacja usługi kosztuje 49 zł, a umowę można zawrzeć na 15 lub 29 miesięcy. Niezależnie od posiadanego abonamentu klient może korzystać z najwyższej dostępnej w technologii HSPA+ prędkości Internetu – nawet 21 Mb/s przy pobieraniu informacji i 5,76 Mb/s przy ich wysyłaniu. Po wykorzystaniu puli danych w abonamencie użytkownik nadal może korzystać z pełnych parametrów Internetu – zarówno w dzień, jak i w nocy – na korzystnych warunkach, płacąc według atrakcyjnej stawki za każdy MB lub wykupując dodatkowe pakiety danych.

W ramach promocji „Drugie Tyle w prezencie”, klienci wybierający ofertę z pakietami dodatkowymi będą mogli korzystać z podwojonego pakietu danych przez 3 lub 6 kolejnych miesięcy. Dzięki temu najniższy łączny pakiet danych wynosi teraz 4 GB, a najwyższy – 60 GB.W zależności od długości trwania umowy oraz dodatkowego pakietu danych, sprzęt można nabyć już za 1 zł. Decydując się na przykład na Pakiet 30 GB z umową na 29 miesięcy, klient może wybierać pomiędzy dwoma modemami w cenie 1 zł oraz zestawem modem Huawei E182E wraz z routerem Huawei D100 w cenie 2 zł.Jeszcze bardziej atrakcyjny cennik modemów został przygotowany dla użytkowników korzystających z Multioferty adresowanej zarówno do nowych klientów, jak i obecnych abonentów platformy, którzy w dowolnym czasie trwania umowy mogą poszerzyć aktualnie posiadany pakiet telewizyjny o dostęp do jednej lub dwóch usług telekomunikacyjnych i korzystać z darmowych minut na rozmowy i bezpłatnego pakietu danych.Wszystkie modemy oferowane przez operatora obsługują maksymalne prędkości charakterystyczne dla technologii HSPA+. Już wkrótce do sprzedaży trafi także modem wzbogacony o funkcjonalność MIMO (Multiple Input Multiple Output), który pozwoli na korzystanie z prędkości pobierania danych do 28,8 Mb/s.

Cyfrowy Polsat jako jedyna platforma satelitarna proponuje swoim klientom pakiet trzech usług - Telewizję, Internet, Telefon w ramach jednej umowy, opłaty abonamentowej i faktury. W ramach każdego abonamentu telewizyjnego klient co miesiąc dostaje w prezencie pakiet 30 minut na połączenia do wszystkich sieci oraz od dzisiaj pakiet nawet 4 GB danych w ofercie Internet. Pakiety minut i danych są przyznawane przez cały okres trwania umowy, co łącznie daje 870 minut i 116 GB w prezencie. Każdy klient Cyfrowego Polsatu może zmienić swoją dotychczasową ofertę na Multiofertę i korzystać z darmowych pakietów minut i danych.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Piter pisze: 2010-10-11 22:50
  Jak zwykle nie ma oferty na kartę ;/ zestaw może i by kosztował z 500 zł, ale nie trzeba by się wiązać na 15 czy 29 miechów... bo już w połowie przyszłego roku, będa pewnie lepsze oferty ;p
  0
 • Users Avatars Mini
  Jano pisze: 2010-10-16 21:24
  W ramach oferty „Internet dla Każdego”- CYFROWY POLSACIE, musisz zwiększyć zasięg swoich nadajników,a dopiero potem tak się reklamować.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: