Cyfrowy Polsat wprowadza ofertę postpaid - komunikat prasowy

Newsy
Żródło: Cyfrowy Polsat
Opinie: 4

8 września startują usługi z abonamentem telefonii komórkowej największej w Polsce platformy satelitarnej – Cyfrowego Polsatu.

Rodzinna Telefonia Komórkowa to rozwiązanie dobrane w sam raz do potrzeb użytkowników, którzy samodzielnie mogą tworzyć swoją telefonię marzeń. Oferta z abonamentem Rodzinnej Telefonii Komórkowej jest w pełni elastyczna. Klient samodzielnie kształtuje swoją ofertę, ustalając wysokość i cechy pięciu parametrów: wysokość abonamentu, czas trwania umowy, model telefonu, cena telefonu, liczba minut dostępnych w abonamencie. Cyfrowy Polsat łączy z najbliższymi – zawsze, wszędzie i według ustanowionych przez użytkownika reguł.

Mamy duże doświadczenie w kształtowaniu i doborze oferty dla całej rodziny. Nasze dotychczasowe propozycje telewizyjne spotkały się z bardzo przychylnym przyjęciem nie tylko przez widzów, ale także zostały docenione przez rynek inwestycyjny. Wierzę, że i tym razem sprostamy oczekiwaniom naszych odbiorców, a nowy produkt w długim okresie będzie miał odzwierciedlenie w wynikach finansowych firmy - powiedział Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu SA.

W dniu startu telefonia z abonamentem będzie dostępna w 400 punktach sprzedaży w całej Polsce oferujących usługi telewizyjne platformy, a do końca roku w 800 punktach.

Abonament z dokładnością do 1 zł

W Rodzinnej Telefonii Komórkowej użytkownik samodzielnie ustala wysokość miesięcznej opłaty abonamentowej – i to z dokładnością co do złotówki. Dostępny zakres wynosi od 10 do 55 złotych. Od niego zależy także minimalny okres, na jaki podpisze umowę – 12, 24 lub 30 miesięcy. Na podstawie wybranych parametrów system automatycznie wylicza liczbę minut dostępnych w niepowtarzalnym abonamencie.

Abonament pod kontrolą - oferta MIX

Nazwa wariantu MIX Próg odcięcia brutto Opłata aktywacyjna brutto
MIX 75 75,00 zł 5,00 zł
MIX 100 100,00 zł 5,00 zł
MIX 150 150,00 zł 5,00 zł

Z telefonem lub bez

Niezależnie o tego czy klient potrzebuje nowego telefonu, czy ma sprawny aparat i nie szuka kolejnego, w Cyfrowym Polsacie nie ma to znaczenia. W tej kwestii również wszystko zależy od klienta: wybiera model telefonu i jego cenę lub całkiem z niego rezygnuje. Na chwilę obecną w ofercie Cyfrowego Polsatu można znaleźć pięć modeli telefonów: Sony Ericsson K530i, Samsung SGH-J700, Sagem my511x, Samsung SGH-B300 i Samsung M600. Minimalna cena za aparat telefoniczny wynosi 1 zł.

Model telefonu Cena bez umowy brutto (prepaid) Minimalna możliwa cena brutto Minimalna wartość abonamentu brutto
12 miesięcy 24 miesiące 30 miesięcy
Samsung J700 449 zł 1 zł 43 zł 22 zł 17 zł
Samsung B300 249 zł 1 zł 19 zł 10 zł 10 zł
Sagem my511X 349 zł 1 zł 33 zł 17 zł 13 zł
Sony Ericsson K530i 549 zł 1 zł 47 zł 24 zł 19 zł

Darmowe minuty

W ramach abonamentu telefonicznego, klient otrzymuje określoną liczbę minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci komórkowych, wymiennych na SMS w stosunku 1:3. Niewykorzystane minuty w abonamencie z bieżącego okresu rozliczeniowego przechodzą na kolejne 6 pełnych okresów rozliczeniowych. Liczba minut jakie przysługują klientowi w ramach opłacanego abonamentu jest wartością wynikową pozostałych parametrów.

Sekunda rozmowy za mniej niż grosz

Dołączając do grona użytkowników telefonii komórkowej Cyfrowego Polsatu, zyskuje się możliwość nieograniczonego kontaktu z rodziną. Niezależnie od tego, z jakiej sieci korzystają najbliżsi, można do nich dzwonić i esemesować w tej samej cenie, mając do dyspozycji całą, samodzielnie ustaloną kwotę abonamentu. Minuta rozmowy poza abonamentem kosztuje tylko 59 groszy, a SMS – zaledwie 20. Wszystko można mieć więc pod kontrolą.

Usługi w ofercie abonamentowej Cena brutto (zł)
Minuta rozmowy do wszystkich sieci, naliczanie sekundowe 0,59
SMS do wszystkich sieci 0,20
MMS do wszystkich sieci 0,40
Połączenie z internetem: transmisja danych 0,12
Połączenie z własną Pocztą Głosową (3333) 0,29
Połączenie z Pocztą Głosową innego użytkownika 0,59
Połączenie z Centrum Obsługi Klienta (2222) 0,29

Wszystko zostaje w rodzinie

Wiedząc, jak ważny jest stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi, Cyfrowy Polsat proponuje szereg dodatkowych promocji obniżających koszty rozmów:

 • „33 godziny dla Rodziny” to bardzo praktyczne rozwiązanie. Idealne dla tych, którzy chcą dużo i tanio rozmawiać. Właściciel numeru z abonamentem w Rodzinnej Telefonii Komórkowej może utworzyć grupę i zaprosić do niej swoją rodzinę i najbliższych.
  Rozmowy między członkami grupy są tańsze – kosztują tylko 21 gr/min, aż do wykorzystania limitu ponad 33 godzin miesięcznie! Oferta dotyczy pięciu numerów aktywnych w sieci Cyfrowego Polsatu (zarówno w abonamencie, jak i na kartę) lub
  w dowolnej sieci stacjonarnej.

 • „Zadzwoń do mnie” jest promocją dającą możliwość osobie nieposiadającej środków na karcie zadzwonienia do innego użytkownika sieci na jego koszt, w dowolnej chwili. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie na przykład dla najmłodszych użytkowników telefonów. Koszt odebranego połączenia jest dokładnie taki sam, jak zwykłej rozmowy, tj. 59 gr/min.

 • „Taniej w Rodzinie” to promocja pozwalająca rozmawiać z wieloma numerami w sieci Cyfrowego Polsatu oraz stacjonarnymi za połowę ceny. Usługa obowiązuje po wykorzystaniu minut z abonamentu i wykupionych pakietów.

 • „Twoje numery” to możliwość wyboru aż 5 numerów w sieci Cyfrowego Polsatu i wszystkich sieciach stacjonarnych, z którymi połączenia realizowane będą według obniżonej stawki 25 gr/min.

 • „Abonament pod kontrolą” jest opcją, która pozwala ustalić pułap cenowy (75, 100, 150 zł), po którego przekroczeniu zablokowane zostaną połączenia wychodzące.
  W dalszym ciągu możesz jednak korzystać z wykupionych wcześniej pakietów i usług. Zawsze możesz też odblokować konto – doładowując je tak, jakby to był telefon na kartę. Dzięki temu rozmawiasz tyle, ile zaplanujesz i ani sekundy dłużej.

PROSTO I OSZCZĘDNIE

Usługi w ofercie abonamentowej Aktywacja lub Modyfikacja - cena brutto (zł) Opłata miesięczna - cena brutto (zł)
33 godziny dla Rodziny 10 10
Zadzwoń do mnie 5 1,22/numer
Taniej w Rodzinie 5 10
Twoje numery 5 1,22/numer
Abonament pod kontrolą 5 -

W pakietach jeszcze taniej

Użytkownicy, którzy mają wielu znajomych w różnych sieciach i dużo rozmawiają oraz esemesują, mogą skorzystać z gotowych promocyjnych pakietów minut i SMS-ów. Dzięki nim można lepiej zaplanować wydatki.

W PAKIETACH JESZCZE TANIEJ

Nazwa pakietu Opłata miesięczna - cena brutto (zł) Opis
60 min 18 60 minut miesięcznie na połączenia w sieci Cyfrowego Polsatu i na numery stacjonane
120 min 30 120 minut miesięcznie na połączenia w sieci Cyfrowego Polsatu i na numery stacjonane
30 min do wszystkich 15 30 minut miesięcznie na połączenia do wszystkich sieci w Polsce
60 min do wszystkich 30 60 minut miesięcznie na połączenia do wszystkich sieci w Polsce
100 SMS 15 100 SMS do wszystkich sieci
200 SMS 25 200 SMS do wszystkich sieci
500 SMS 45 500 SMS do wszystkich sieci

Kampania reklamowa

Wprowadzeniu usług będzie towarzyszyła kampania promocyjna w mediach oraz kampania informacyjna w punktach sprzedaży. Działania promocyjne rozpoczną się 8 września wraz z uruchomieniem nowych usług. Wysokozasięgowa kampania obejmie telewizję, radio, prasę i Internet.

Cyfrowy Polsat jako infrastrukturalny operator wirtualnej sieci telefonii komórkowej będzie świadczył usługi w oparciu o zbudowaną we własnym zakresie sieć telekomunikacyjną oraz o sieć radiową Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  juzef pisze: 2008-09-03 16:36
  mecyje wielkie
  0
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2008-09-03 20:07
  a nie mozna byloby tego wszystkiego uproscic?
  0
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2008-09-03 20:15
  swoja droga, czym w ofercie chca 'zdobyc' klientow?
  0
 • Users Avatars Mini
  pir pisze: 2008-09-04 10:05
  w ORANGE GO można podpisać umowę na ZETAFON i przy zasileniu za 100zł raz na 5 miesięcy ma się 20gr do całej sieci, smsy po 1gr też do sieci a rozmowy do innych są po 60gr.Dodam, że nie ma opłat dodatkowych i dochodzi 1 numer gratis na miesiąc oraz 10zł extra. Analogicznie taktak i jego mix, w mixplusie też są pakiety... wirtualny operator chce zarabiać ale ma spore koszty związane z kupnem minut. Oferta Polsatu bardzo zachowawcza z elemętami słabizny
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: