Cyfrowy Polsat zebrał kilkanaście tysięcy zgłoszeń osób zainteresowanych LTE

Newsy
Żródło: Cyfrowy Polsat
Opinie: 3

Alan Hadden, prezes GSA (Global mobile Suppliers Association) wygłosił w siedzibie Cyfrowego Polsatu prezentację na temat trendów, perspektyw i kierunków rozwoju technologii LTE.

Cyfrowy Polsat jako pierwszy dostawca w Polsce oraz czwarty w Europie już w pierwszym kwartale 2011 r. zaoferuje swoim klientom Internet LTE (4G). Spółka zamówiła już pierwszą partię modemów Speed 1000, a 1 grudnia br. ruszyły zapisy na promocję umożliwiająca skorzystanie z nowej technologii za darmo nawet przez pół roku. CP odnotował kilkanaście tysięcy zgłoszeń.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  polko pisze: 2010-12-09 16:08
  Pierwszy w Polsce? Przeciez chyba ze 3 operatorow zapowiedzialo LTE na ten sam czas. Orange Free mialo glosne testy w Krakowie niedawno, to bylo LTE?
  0
 • Users Avatars Mini
  tomek pisze: 2010-12-09 16:24
  wydaje mi sie ze cyfrowy podpisal umowe i bedzie korzystal z infrastruktury aero
  0
 • Users Avatars Mini
  znawca pisze: 2010-12-09 19:53
  @Polko. Ano pierwszy. Orange testował w Krakowie HSPA Evolution (HSPA+). Polkomtel rozpoczął testy LTE2600 w Warszawie, ale to na koncesji tymczasowej. Jeszcze nie było przetargu na częstotliwości 2,6GHz dla LTE. @tomek. Sytuacja z Cyfrowym Polsatem oraz Aero2 i Mobyland a nawet Sferią jest nieco bardziej zagmatwana. Aero2 i Mobyland współdzielą lokalizacje Node-B, a podobno infrastrukturę buduje im Sferia. Wszystkie te spółki należą do kapitałowej grupy Solorza-Żaka, właściciela Polsatu.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: