Członek zarządu Polkomtela ma kłopoty

Newsy
Żródło: GW, KGHM, Parkiet
Opinie: 4
Opinie: 4

Według komunikatu zarządu KGHM  Marek Sypek (obecny dyrektor ds. personalnych Plus GSM), były wiceprezes ds. finansów Polskiej Miedzi, potwierdził fakt dokonywania transakcji walutowych „bez wiedzy i zgody zarządu spółki KGHM”. W wyniku kontroli wewnętrznej zarząd KGHM stwierdził, że transakcje te nie miały wpływu na sytuację finansową i majątkową spółki. Dodatkowo, na prośbę zarządu spółki, zeszłoroczne sprawozdanie finansowe KGHM zostanie zbadane przez biegłego rewidenta. Wcześniej Marek Sypek zwołał konferencję prasową, na której zaprzeczył, jakoby dokonywał nielegalnych transakcji, inwestował na własny rachunek i zabezpieczał inwestycje pieniędzmi KGHM. Te wersję potwierdził dziś Gazecie Wyborczej. Obecnie trwa śledztwo wrocławskiej prokuratury w sprawie nielegalnych transakcji walutowych w KGHM Polska Miedź.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  młody Jerzyk pisze: 2001-06-21 00:33
  Widać jak zaczyna postępować nowy zarząd, który został powołany w miejsce poprzedniego. Ówcześni dyrektorzy nie robili takich rzeczy. Brawo dla Pana Buzka no i wspaniałego Longina.
  0
 • Users Avatars Mini
  zenek pisze: 2001-06-21 11:38
  No wlasnie, dopoki Polska nie sprzeda WSZYSTKICH PRZEDSIEBIORSTW i nie bedzie ani spolki ze znaczacym udzialem skarbu panstwa, to takie sytuacje beda mialy miejsce, gdyz taka jest natura Polskich Politykow i w ogole Polakow zeby jak najszybciej nakrasc ile sie da
  0
 • Users Avatars Mini
  Misio_Dziuni pisze: 2001-06-21 12:11
  Polscy prezesi i dyrektorzy mało zarabiają. Dlatego też niektórzy z nich, aby przeżyć muszą dorabiać. W takiej sytuacji jest rzeczą oczywistą, że po wyjeździe polskich delegacji z zagranicznych hotelów czasami brakuje ręczników, popielniczek i sztućców.
  0
 • Users Avatars Mini
  Bociek pisze: 2001-06-21 20:27
  POLSKIE FIRMY TAK PANSTWOWE FIRMY NIE!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: