Członkowie Związku Dystrybutorów Prepaid wstrzymują sprzedaż doładowań Plusa

Newsy
Opinie: 10

Warszawa, 31 sierpnia 2009 roku

OŚWIADCZENIE ZWIĄZKU DYSTRYBUTORÓW PREPAID

Członkowie Związku Dystrybutorów Prepaid informują o fiasku rozmów z Plusem. Jedyne, co udało się osiągnąć to fakt, że Plus w ostatniej chwili zgodził się na spotkanie z przedstawicielami Związku. Wielogodzinne rozmowy nie doprowadziły do jakiegokolwiek ustępstwa ze strony Operatora. W tej sytuacji większość Dystrybutorów doładowań telefonów komórkowych w Polsce nie ma podstaw prawnych do sprzedaży produktów Plusa od dnia 1 września 2009. Mimo braku porozumienia Związek Dystrybutorów ma nadzieje na kontynuowanie rozmów z Operatorem.

Opinie:

Opinie archiwalne (10):

Komentuj

Komentarze / 10

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  zosia pisze: 2009-09-01 01:08
  Gratulacje dla Plusa. Strzał w prosto w stopę. Pewnie część użytkowników gdzieś kupi doładowania, ale to nie o to chodzi!!!! Gratulacje! z drugiej strony... za Państwowe pieniądze tam siedzą "mądre" głowy i "mądre" pomysły wymyślają potrzebują zysku, pewnie będą mieli, oby im na odprawy starczyły, hehehe a ja ponieważ nie lubię takiego podejścia "patrzenia z góry" to zmieniam ich na innego operatora, może Play? Zapraszam do dyskusji, co Wy na to???? Naganiaczom Plusa (znam Wasze IP
  0
 • Users Avatars Mini
  dan-rut pisze: 2009-09-01 01:29
  Oczywiście, że Play! Ja na prawdę nie wiem co Ty jeszcze robisz w Plusie, ba zastanawiam się jak w ogóle można korzystać z usług tej sieci poprzez jej nędzny prepaid? ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  jarek pisze: 2009-09-01 02:03
  brawo brak szerokiej dystrybucji produktu tak samo będącego fmcg jak snickers, gazeta czy coca cola?! trzeba być szalonym by doprowadzić do takiej sytuacji, czy oni sobie założyli że będę biegał przez pół miasta z tel. by go doładowć w salonie plusa??chore, jak chcą oszczędzać niech zaczną od siebie, skoro tam na etatach są tacy specjaliści, którzy doprowadzają do takich sytuacji-czas im podziękować i po prostu ich zwolnić!!!czas się jednak zastanowić nad przeniesieniem do innego operatora...
  0
 • Users Avatars Mini
  Szewrol pisze: 2009-09-01 10:08
  Jest to przykład jak budowaną przez ponad 10 lat sieć dystystrybucji zniszczyć jednym nieprzemyślanym ruchem. 1 września to magiczna data - Polkomtel rownież rozoczął wojnę, szkoda tylko klientów, o ktorych nikt nie pamięta w tej systuacji, ale mam nadzieję, że juz od dzisiaj w burze obsługi klienta sobie zacznie Polkomtel lawinowo sobie przypominać, że ktoś taki istnieje;)
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2009-09-01 11:28
  Ja juz korzystam z Play i nie widze by jakosc byla gorsza. Powoli konczy mi sie umowa z Plusem i jesli nic sie nie zmieni to im pomacham. A tak swoja droga to ciekaw jestem jaki jest prawdziwy cel polityki Polkomtela...? Ciekaw jestem jak mocno powiazane jest to ze sprzedaza akcji Polkomtela, no i ta pomylka ze strony Polkomtela odnosnie przedwczesnej zmiany regulaminu. Tyle spraw w jednym okresie... Dowiemy sie za kilka miesiecy..
  0
 • Users Avatars Mini
  pracownik pisze: 2009-09-01 12:23
  @TrustNoOne masz racje, ktos robi na tym cos :). A Pan Prezes nawet nie upomni.. Pewnie Vodafone powiedzial, ze kupi akcje ale po nizszej cenie, w zwiazku z tym operator probuje manipulowac cena poprzez takie wyskoki.
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2009-09-01 13:16
  @ pracownik - chyba pierwszy raz sie zgadzamy. ;) Co do Vodafone, to juz slyszalem o tym, ze ma przejac Plusa jakos w 2005 roku chyba (od pracownika Polkomtela). Dlugo musieli sie zastanawiac...
  0
 • Users Avatars Mini
  pnyczaj pisze: 2009-09-01 13:42
  Prepaidy Plusa były ostatnio fajne do internetu na wakacjach ze względu na pakiety internetowe. Jednak problem z doładowaniami to niweczy.
  0
 • Users Avatars Mini
  bolekbolek pisze: 2009-09-01 17:16
  A ja właśnie doładowałem Simplusa przez system PayGSM. Co to za problem? Plus ma własne kanały sprzedaży i żaden klient nie będzie miał kłopotów z doładowaniem. A dystrybutorzy za dużo zarabiali na Plusie, żeby na dłuższą metę zrezygonowac ze współpracy. Więc prędzej czy później dojda do porozumienia.
  0
 • Users Avatars Mini
  mn pisze: 2009-09-01 19:58
  ja też dziecku bez problemu dziś doładowałem, dla mnie to normalny chwyt w negocjacjach, a za 2 dni okaże się, że się dogadali
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: