Czy duży mróz to ryzyko dla smartfona?

Akcje partnerskie
Opinie: 0

Jeszcze do niedawna śnieg, zimno, lód martwiły posiadaczy smartfonów. Obawa, że telefon ulegnie uszkodzeniu, bo dostanie się do niego wilgoć była w pełni uzasadniona. Najbardziej zaawansowane modele były delikatne i podane na warunki zewnętrzne. Huawei dostrzegł ten problem i najnowszy flagowy smartfon Huawei Mate 10 Pro będzie sprawował się doskonale nawet w najostrzejszych zimowych warunkach. Od teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten topowy smartfon towarzyszył nam na narciarskich stokach lub podczas szaleństw w głębokim śniegu. 

Elegancki i wytrzymały

Obudowa Mate 10 Pro jest wykonana głównie ze szkła. Do produkcji tego smartfona wykorzystano specjalną technologię formowania szkła w temperaturze 700°C. Dzięki temu Mate 10 Pro uzyskał ponadczasowy i elegancki styl i jednocześnie jest on bardzo wytrzymały i solidny. Obudowa Mate 10 Pro wyróżnia się z tyłu szerokim paskiem nazwanym signature stripe. To wyróżnia go z tłumu innych smartfonów. Mate 10 Pro jest dostępny  w atrakcyjnych i modnych kolorach -  Midnight Blue, Titanium Grey i Mocha Brown. 

Nowy biznesowy smartfon Huawei doskonale poradzi sobie w trudnych zimowych warunkach, bo jest odporny na zachlapania, wodę i kurz. Został przetestowany w warunkach laboratoryjnych i otrzymał klasę IP67 zgodnie z normą IEC 60529. Powinniśmy pamiętać w czasie codziennej eksploatacji o tym, że nie należy podłączać mokrego smartfona do ładowarki. 

Gotowy na zimę

Odporność smartfona na zachlapanie bez wątpienia przyda nam się podczas zimowych szaleństw. Gdy jesteśmy na stoku to nasz smartfon jest bardziej narażony na upadek wprost w śnieżną zaspę. Teraz wystarczy, że go otrzepiemy ze śniegu i nie musimy się niczym przejmować. HUAWEI Mate 10 Pro będzie nam dalej służył jako narzędzie do kontaktu ze znajomymi, jako świetna kamera oraz nawigacja po nowo poznanych stokach narciarskich. Telefon nie musi być już ukryty w specjalnych dodatkowych pokrowcach. W zimie, na śniegu możemy z niego korzystać tak samo wygodnie jak w naszym klimatyzowanym biurze  w lecie. Mate 10 Pro jest jednym z bardziej odpornych i wytrzymałych smartfonów, a przecież jest także jednym z najszybszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń dostępnych na rynku.

Bateria nas zadziwi

W niższych temperaturach baterie w naszych smartfonach nie mają lekkiego życia -  w zimnie szybciej się rozładowują. Huawei Mate 10 Pro także na to jest gotowy. W smartfonie znajdziemy rekordowo pojemną baterię 4000 mAh. To jednak tylko początek zabiegów producenta, aby nasz telefon cały czas był gotowy do działania, niezależnie od otaczających nasz warunków pogodowych. W środku urządzenia pracuje  inteligentny system zarządzania mocą, który uczy się zachowania użytkownika i inteligentnie rozdziela potrzebne aplikacjom zasoby. Mate 10 Pro unika marnotrawienia mocy i maksymalizuje żywotność baterii. Gdy bateria po wielu godzinach się rozładuje to wówczas nawet krótkie podłączenie telefonu do gniazdka sprawi, że Mate 10 Pro będzie nadal działał przez wiele godzin. Jednorazowe 20-minutowe ładowanie dostarcza urządzeniu moc potrzebną na cały dzień. Tak szybkie ładowanie musi być całkowicie bezpieczne. Huawei stworzył własną technologię szybkiego ładowania SuperCharge, a cały proces jest certyfikowany przez renomowane niemieckie stowarzyszenie TÜV.

Idealny partner na długie zimowe wieczory

Huawei Mate 10 Pro doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach, które będą nam towarzyszyć przez najbliższe kilka miesięcy. Nie straszny jest mu mróz, wilgoć, a jego bateria zaskoczy nas swoją wydajnością i szybkością ładowania. Flagowy smartfon z bardzo zaawansowanymi parametrami nie musi być delikatny i kruchy. Szklana obudowa wykonana w specjalnej technologii jest bardzo wytrzymała i odporna. Z niedoścignionej wydajności procesora Kirin, sztucznej inteligencji kamery Leica i najnowszego systemu Android Oreo będziemy mogli korzystać szalejąc na nartach i spacerując po pięknie przystrojonych uliczkach narciarskich kurortów

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: