Darmowe 100 GB dla studentów w Orange Flex

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Darmowe 100 GB dla studentów w Orange Flex

Każdy obecny i nowy użytkownik Orange Flex, który posiada status studenta może do 30 czerwca bezpłatnie aktywować dodatkowy pakiet 100 GB, ważny przez 180 dni.

Jak włączyć dodatkowy pakiet GB w Orange Flex?

Z oferty może skorzystać każdy student dowolnej uczelni wyższej, który dołączy do Flexa lub ma już aktywny Plan we Flexie. Aby aktywować pakiet darmowych GB należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz zostać członkiem Klubu Flex. W aplikacji Orange Flex należy otworzyć zakładkę „Odkryj” i kliknąć w banner informujący o ofercie dla studentów. Do uzupełnienia jest krótki formularz potwierdzający status studenta. Użytkownik otrzyma kod z dostępem do bezpłatnego pakietu 100 GB, do aktywacji w Klubie Flex. 

Ta sama promocja była już dostępna wcześniej. Teraz mamy jej kolejną odsłonę.

Z wcześniejszej promocji 100GB od Flex skorzystało prawie 3,5 tysiąca studentów. W większości (68%) byli to mężczyźni. Top5 miast skąd pochodzą to Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków i Poznań. Najczęściej wybierali oni plan 30GB. Chętniej w płatnościach mobilnych (52%) płacili za zakupy BLIKIEM. Prawie 1/3 z nich dołączyła do Orange Flex poprzez kod polecający. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: