Darmowe startery dla Ukraińców już w całej Polsce

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Darmowe startery dla Ukraińców już w całej Polsce

Darmowe startery dla obywateli Ukrainy są już dostępne we wszystkich punktach sprzedaży Plusa na terenie całego kraju.

 

Plus w strefie przygranicznej od soboty rozdaje obywatelom Ukrainy darmowe startery swoich usług. Teraz rozszerzył swoją akcję na teren całego kraju.

 

Na każdym starterze jest od razu aktywowany bezpłatny pakiet 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone na Ukrainie. 

 

Każdy obywatel Ukrainy, który przyjdzie do punktu sprzedaży Grupy Polsat Plusa, może dostać za darmo starter usług na kartę świadczonych przez sieć Plus. Akcja trwa na terenie całego kraju, a do otrzymania startera wystarczy okazanie paszportu Ukrainy.  W punkcie można od razu dokonać rejestracji karty SIM, do czego potrzebny jest paszport lub karta pobytu, oraz aktywacji usług. Każdy starter, który zostanie aktywowany i zarejestrowany na paszport ukraiński ma dłuższą ważność, zamiast 15 dni - 30 dni i dotyczy to wszystkich starterów w rynku.

 

Na starterach od samego początku włączony jest a jest bezpłatny pakiet 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone na Ukrainie, z którego można od razu korzystać.

Można też aktywować pozostałe usługi, które Plus wprowadził dla obywateli Ukrainy, aby ułatwić im kontakt z bliskimi zostawionymi w kraju, w tym darmowy pakiet internetowy 10 GB włączany krótkim kodem *136*11*9999# i zatwierdzany przyciskiem połączenia.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: