Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

Akcje partnerskie
Opinie: 6
Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Darmowy starter można otrzymać, wchodząc na stronę Virgin Mobile. W specjalnej zakładce wystarczy wybrać numer i podać swoje dane. Później pozostaje jedynie poczekać na przesyłkę, która trafi do skrzynki pocztowej nowego abonenta. Do każdej karty SIM będzie przypisane na start 5 złotych do dowolnego wykorzystania.

Kolejnym bonusem jest 10 GB internetu, które można otrzymać po doładowaniu konta kwotą minimum 25 złotych. Jak zwykle, w Virgin Mobile z puli 10 GB wyłączona jest transmisja danych, generowana przez aplikacje mobilne Facebook, Messenger, GG, Ask i Twitter. Jeżeli klient nie posiada, w danym momencie, aktywnego pakietu 3w1, bezpłatny transfer mobilnego internetu ważny jest przez 30 dni od chwili potwierdzenia uruchomienia. Jeżeli jeden z pakietów 3w1 jest aktywny, to z darmowych 10GB będzie można korzystać do końca jego ważności.

Każdy klient będzie mógł zamówić jeden darmowy starter. Promocja nie dotyczy osób, przenoszących numer do Virgin Mobile.

Więcej szczegółów na stronie: virginmobile.pl.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: