Design Huawei podkreśli Twój styl

Akcje partnerskie
Opinie: 0

Akcja partnerska

Huawei jest obecnie jednym z największych graczy na rynku smartfonów, który co roku na świecie sprzedaje ponad 100 mln urządzeń. Smartfony tej formy zachwycają klientów, ale ten sukces nie jest dziełem przypadku. Huawei od wielu lat wydaje miliardy dolarów na badania i rozwój. Bardzo dużo wydaje także na projektowanie wyglądu swoich urządzeń. Smartfony i dodatkowe akcesoria Huawei są projektowane w specjalnych ośrodkach designu zlokalizowanych w najmodniejszych miastach naszego globu. Specjalne ośrodki Huawei Global Design Studios działają w centrali firmy w Shenzen, ale także w  San Diego, Londynie, Tokio i w Sztokholmie.

Ośrodek nazwany Aesthetics Research Center, w którym designerzy pracują nad estetyką produktów Huawei jest zlokalizowany w Paryżu, czyli lokalizacji do zawsze związanej z modą, designem, ale także luksusem. Designerzy Huawei inspirują się w nim nowymi trendami i tłumaczą je na pomysły, materiały, kolory wykorzystywane przy projektowaniu nowych smartfonów. 

W czasie oficjalnych prezentacji Huawei podkreśla, że chce projektować urządzenia eleganckie, ale nie "przedesignowane". Strategia ta jest już realizowana od paru lat – widać to na przykład w spójnym designie całej serii P. 

Styl w przypadku sprzedaży smartfonów i akcesoriów to także styl kampanii reklamowej, a nawet pudełko i sposób prezentowania urządzeń Huawei w salonach sprzedaży. Ostatnia globalna kampania Huawei P9 wykorzystuje wizerunek największych gwiazd Hollywood. Zdjęcia i spoty reklamowe są bardzo eleganckie, dopracowane, piękne. To wszystko sprawia, że mamy do czynienia z perfekcyjnym i stylowym produktem dopracowanym od A do Z.

W tym roku najważniejszymi mobilnymi produktami Huawei są smartfony Huawei P9 oraz Huawei P9 lite. Uzupełniają je świetnie akcesoria: zegarek Huawei Watch oraz opaska Huawei Color Band A1

Design Huawei P9 wyróżniają przede wszystkim dwa obiektywy z tyłu obudowy. Dzięki nim P9 się wyróżnia, ma własny „fotograficzny” styl. To chyba obecnie najcięższe zadanie dla projektantów – nadać urządzeniu własną duszę, coś co będzie go wyróżniać pomiędzy setkami innych urządzeń. W Huawei P9 znajdziemy także pięknie zaprojektowany czytnik linii papilarnych oraz nowoczesne, symetryczne gniazdo USB-C. Suma tych elementów sprawia, że Huawei P9 to genialny dodatek do naszego własnego stylu. Smartfon nie będzie go zakłócał, ale będzie go podkreślał wyraźnymi i charakterystycznymi elementami. 

Elegancką prostotę znajdziemy także w modelu P9 lite. Klient szukający tańszego urządzenia otrzymuje szansę na obcowanie z przedmiotem niemal doskonałym, przemyślanym i zaprojektowanym z wyjątkową precyzją, a należy pamiętać, że jest to telefon sprzedawany w bardzo dobrej cenie. Także kolory to kwintesencja elegancji – do wyboru mamy biel, czerń i złoto. Design P9 lite czerpie bezpośrednio z flagowego modelu P9 i to bardzo podoba się jego użytkownikom. Mają oni w dłoniach piękny produkt, a jednocześnie jest on dla nich bardziej dostępny ze względu na swoją niższą cenę.

Dodatkiem do tych dwóch udanych smartfonów są świetne akcesoria w postaci zegarka Huawei Watch oraz opaski Huawei Color Band A1. Oba gadżety to mobilna biżuteria. Choć oferują swoim posiadaczom ogrom różnych funkcji, w tym monitoring naszych ćwiczeń sportowych i snu to zachwycają także swoim wyglądem. Szczególnie w przypadku Huawei Watch widać jak wielką wagę producent przywiązał do precyzji i jakości designu. Urządzenie przypomina najbardziej doskonałe szwajcarskie czasomierze jednocześnie sygnalizując wyraźnie swoją „nowoczesną duszę”. Zegarek jest oferowany w kilkunastu różnych wersjach różniących się kolorami i stylem pasków i bransolet. Taka personalizacja designu jest także możliwa w przypadku opasek Huawei Color Band A1. Prosty i piękny gadżet jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, a jego paski będą doskonałym dodatkiem do naszego codziennego stylu.

Huawei wie, że design jest na rynku mobilnym coraz ważniejszy. Rynek jest bowiem coraz bardziej konkurencyjny, a wygląd urządzeń coraz ważniejszy. Chcemy korzystać z ładnego, przyjaznego nam urządzenia, które będzie pasowało do naszego stylu. Rola designu w Huawei została doceniona już kilka lat temu. Dzięki temu obecne produkty mobilne tej firmy nas zachwycają swoją doskonałością i elegancją.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: