Deutsche Telekom chce zarabiać w Polsce

Newsy
Żródło: T- Systems
Opinie: 9

T-Systems International Carrier Sales & Services otworzył nowy oddział w Warszawie. Podłączenie nowego punktu dostępowego PoP (Point of Presence) planowane jest na drugi kwartał br. Nowy oddział będzie kierowany przez Sławomira Kupczyka, Dyrektora International Carrier Services w T-Systems Polska.

“Nasza nowa oferta obejmująca usługi telekomunikacyjne jest odpowiedzią na potrzeby naszych obecnych i potencjalnych klientów na tym szybko rozwijającym się, strategicznym rynku” – mówi Tamas Sandor, Wiceprezes T-Systems ICSS na Centralną i Wschodnią Europę. T-Systems będzie oferował w Polsce pełen zakres usług transmisji głosu, IP/data oraz sieci szerokopasmowe. Oferta kierowana jest do operatorów telekomunikacyjnych w Polsce oraz klientów koncernu na całym świecie.

Polska to największy rynek w Europie Centralnej i Wschodniej. “Znaczny potencjał wzrostu tkwiący w polskim sektorze telefonii komórkowej, przetwarzania danych i Internetu w połączeniu z liberalizacją rynku telefonii stacjonarnej stanowi wielką szansę dla operatorów międzynarodowych” – mówi Sarah Mitchell, analityk ds. Europy Centralnej i Wschodniej w World Markets Research Centre.

W pełni działający punkt dostępowy PoP w Warszawie jest planowany na drugi kwartał br. Poszerzenie oferty to kolejny etap rozwoju firmy na rynkach środkowoeuropejskich; w tej części kontynentu T-Systems posiada oddziały na Węgrzech, w Czechach, Rosji, Austrii i Szwajcarii. Produkty i usługi telekomunikacyjne w skali międzynarodowej są oferowane poprzez sieć T-Systems Telekom Global Net. Oferta jest skierowana do operatorów telefonii stacjonarnej, komórkowej oraz firm ISP.

T-Systems należy do Deutsche Telekom i zatrudnia około 43 500 pracowników w oddziałach w ponad 20 krajach świata. W ciągu trzech pierwszych kwartałów 2002 T-Systems osiągnął dochód na poziomie 8,3 mld euro i EBITDA w wysokości 833 mln euro.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  dev pisze: 2003-04-28 18:57
  jeszcze jeden krok aby być wiekszościowym udziałowcem w ptc ;) jak nie mogą ich kupić normalnie, to wskakują na nasz rynek, obadają sytuacje i odkupią troszeczkę od innych ;)))
  0
 • Users Avatars Mini
  darth_vaderr pisze: 2003-04-28 19:32
  Czyżby szykawoł się 4 op??? A wiecie czemu t zrobili? W helmutowie sracili monopol (jak nasza tepsa :) ) i sami wciągnijcie wnioski… pzdr
  0
 • Users Avatars Mini
  szymon_ pisze: 2003-04-28 20:31
  Deutsche Telekom to chyba pozadna firma niech dzialaja zobaczymy jak to bedzie...
  0
 • Users Avatars Mini
  Athlon pisze: 2003-04-29 01:38
  Uważam że kolejny konkurent w branzy IT tylko urozmaici rynek czego efektem będą obnizki cen.
  0
 • Users Avatars Mini
  Giewont pisze: 2003-04-29 01:40
  \"Oferta kierowana jest do operatorów telekomunikacyjnych w Polsce oraz klientów koncernu na całym świecie.\" --- przyczytajcie a potem pomyslcie czy to 4 operator dla klientow indywidualnych;)))))))
  0
 • Users Avatars Mini
  marek995 pisze: 2003-04-29 14:25
  Opanowli knedli i madziarów teraz na nas kolej??
  0
 • Users Avatars Mini
  Tyski Boss pisze: 2003-04-30 17:48
  Tak tak wchodzimy do uni i juz sie zaczyna rozkradnom nam polske!!!! niedajmy sie!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-05-05 00:39
  A kto by niechcial u nas zarabiac.I nie tylko z zagranicy my Polacy tez bys my chcieli!
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-05-05 00:41
  darth_vaderr oj nie sadze zeby w polsce bylo miejsce na 4.Bardziej prawdopodobne jest ze bedzie ostry rebranding!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: