Dialog goni UPC

Newsy
Żródło: Dialog
Opinie: 2

DIALOG wprowadził do swojej oferty internetowej prędkość 100 Mb/s. "Coraz wyższe przepływności internetu – od 20 Mb/s do 100 Mb/s – to nasza odpowiedź na rosnące wymagania klientów indywidualnych i biznesowych" – uzasadnia poszerzenie oferty Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu Telefonii DIALOG SA. – "Przede wszystkim jednak jesteśmy bardzo dobrze przygotowani technologicznie, aby coraz szerszej grupie użytkowników świadczyć usługi ultraszybkiego internetu, także w oparciu o sieć światłowodową" – dodaje.

Nowa oferta jest ograniczona terytorialnie. Operator zapowiada również sukcesywną rozbudowę własnej sieci.

W ofercie Internet DialNet Mega 100 Mb/s klient otrzyma łącze o przepustowości 100 Mb/s (download) i 4 Mb/s (upload), z możliwością wyboru długości umowy. Przy umowie na 24 miesiące opcja ta kosztuje 144 zł miesięcznie, przy umowie na 12 miesięcy – zaledwie o 10 zł miesięcznie więcej.

Nowością w ofercie internetowej DIALOGu jest Internet DialNet Mega 10 Mb/s w cenie od 84 zł miesięcznie, Internet DialNet Mega 20 Mb/s za 94 zł miesięcznie (co oznacza podwojenie prędkości zaledwie za 10 zł miesięcznie więcej) i Internet DialNet Mega 50 Mb/s, którego miesięczny koszt to 114 zł. Oczywiście, wśród propozycji operatora dostępne są także najczęściej wybierane przez Polaków przepływności: 1 Mb/s, 2 Mb/s, 4 Mb/s i 6 Mb/s.

Internet w DIALOGu jest dostępny także w ofercie pakietowej z abonamentem telefonicznym. Wybierając dowolny abonament telefoniczny, usługa internetowa jest bezpłatna nawet przez 6 miesięcy.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: