Dialog oferuje wideomonitoring

Newsy
Żródło: Dialog
Opinie: 0

DIALOG włączył do swojej oferty internetowej usługę wideomonitoringu dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Wideomonitoring umożliwia abonentom wizyjne monitorowanie domu, mieszkania, biura lub innego wybranego do nadzoru pomieszczenia. Z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie za pośrednictwem internetu można uzyskać podgląd monitorowanego obiektu. Obraz może pojawiać się także na wyświetlaczu telefonu komórkowego. Niezbędnym warunkiem jest jedynie posiadanie w monitorowanym miejscu usługi internetowej DIALOGu (świadczonej na łączach własnych lub TPSA) oraz routera WiFi.

Wideomonitoring DIALOGu jest dostępny w dwóch wariantach: Standard oraz Plus. Dla przykładu, w opcji Plus okres przechowywania danych na serwerze wynosi 30 dni, a czas nagrań to 5 godzin. Oba warianty oferty obejmują: powiadamianie – za pomocą sms-a i/lub e-maila – o wykryciu ruchu, możliwość uruchamiania nagrywania obrazu z poziomu przeglądarki i zgrywania materiału na dysk. Miesięczny koszt usługi wynosi od 24,99 zł brutto. W ramach opłaty abonamentowej klient otrzymuje dostęp do dedykowanego portalu (wideomonitoring.dialog.pl), który umożliwia podgląd zdarzeń w miejscu zainstalowania kamery, miejsce na serwerze oraz pulę nieodpłatnych sms-ów do powiadamiania o wykrytym ruchu.

Uruchomieniu nowej usługi w ofercie DIALOGu towarzyszy promocja Wideomonitoring – bezpieczeństwo w dobrej cenie. Klient, który zdecyduje się z niej skorzystać, otrzyma rabat na opłacie za uzyskanie dostępu do usługi. Wysokość rabatu uzależniona jest od typu kamery – abonent ma do wyboru urządzenie SD lub HD. Promocja jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Telefonia DIALOG uruchomiła usługę wideomonitoringu, realizując projekt Wdrożenie innowacyjnych usług w oparciu o sieć dostępową w technologii pasywnej sieci optycznej PON, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007–2013, 4.4 Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym osi priorytetowej 4 Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia.

Promocja Wideomonitoring – bezpieczeństwo w dobrej cenie trwa do 31.12.2011.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: