Dialog prawie nie sprzedaje swojej telewizji

Newsy
Opinie: 7

Dialog poinformował, że przez kilka miesięcy (od lutego) z jego oferty telewizyjnej skorzystało zaledwie kilkuset klientów. W ramach najnowszej promocji „Wypróbuj telewizję Dialogu! Dołącz do wybranych!” do końca lipca br. można przez miesiąc bez żadnych zobowiązań za symboliczną opłatą przetestować pakiet DIALOGmedia, a potem - w przypadku pozytywnej decyzji - przez kolejne 90 dni korzystać z usługi do 50 % taniej.

Domowa Platforma Multimedialna DIALOGmedia – wprowadzona do oferty Dialogu z końcem lutego br. - łączy telewizję cyfrową (IPTV), wideo na żądanie (VoD), telefonię stacjonarną oraz szerokopasmowy Internet.
W ramach trzech pakietów - Profil Standard za 50 zł, Profil Premium za 100 zł oraz Profil VIP za 150 zł – poza obowiązkowym Pakietem Domowym (32 kanały telewizyjne) klient wybiera tylko te usługi, które interesują go w danym momencie, tworząc multimedialny świat dopasowany do indywidualnych potrzeb – usługi, których na razie nie wybrał są w dowolnej chwili dostępne na życzenie. Oznacza to, że w pakiecie DIALOGmedia nie ma „pustego” abonamentu – pieniądze w ramach miesięcznej opłaty użytkownik przeznacza na wybrane usługi. Co ważne – im dłuższy okres obowiązywania umowy, tym niższe ceny na poszczególne składowe pakietu. Na przykład:
Profil Premium – 100 zł – umowa na 24 miesiące:
- telefon – 12,76 zł
- internet – 37 zł
- telewizja – 29,01 zł
- pozostały kapitał – 21,23 zł – można przeznaczyć np. na filmy z wypożyczalni wideo (dostępne już od 1 zł)

Poszczególne składowe pakietu DIALOGmedia są dostępne w kilku atrakcyjnych opcjach i cenach (tym niższych im dłuższy okres obowiązywania umowy). I tak:
I. Cyfrowa telewizja (IPTV)
- podstawowy Pakiet Domowy – 32 kanały, w tym m.in. kanały TVP, kanały TVN, Discovery, National Geographic, Animal Planet, Eurosport, MTV, AXN i CNN
- Pakiety Tematyczne i Premium – m.in. Rozrywka, Historia, Sport, Kino i kanały HBO
- najwyższa jakość obrazu i dźwięku
- wygoda obsługi – Elektroniczny Przewodnik Telewizyjny obsługiwany na ekranie telewizora za pomocą pilota
- tygodniowy program telewizyjny
- kontrola rodzicielska – PIN zapewniający blokadę wybranych przez rodzica kanałów i programów
II. Wypożyczalnia wideo
- na dziś kilkaset pozycji do wyboru
- hity, pozycje kultowe, klasyczne i dla koneserów dostępne bez wychodzenia z domu, na życzenie – bez rezerwacji, na okres 24 godzin
- prosta wyszukiwarka – alfabetyczna i tematyczna
- dostęp do opisów filmów i ich zwiastunów
III. Szerokopasmowy internet:
- trzy prędkości: 512 kbps, 1 Mbps oraz 2 Mbps
- opcja stałego adres IP
- opcja Strażnika Dostępu gwarantującego bezpieczeństwo dzieci w Internecie
IV. Telefonia stacjonarna
- trzy pakiety: 60 minut, 180 minut oraz MAXI
- użytkownik płaci tylko za pakiety minut, nie ma abonamentu telefonicznego

DIALOGmedia skierowany jest do mieszkańców obszarów, na których występuje infrastruktura Dialogu (dawne województwa: wrocławskie, legnickie, jeleniogórskie, wałbrzyskie, zielonogórskie, elbląskie, łódzkie, bielskie).

Jednorazowa opłata za uzyskanie dostępu do usługi Dialog Media wynosi 149 zł przy umowie na czas nieokreślony, 49 zł przy umowie na 12 miesięcy i 9 zł przy umowie na 24 miesiące. Stała miesięczna opłata za udostępnienie dekodera to 10 zł. Natomiast minimalna miesięczna opłata to 50-150 zł w zależności od pakietu. Jednorazowe wypożyczenie jednego filmu kosztuje w zależności od kategorii od 1 do kilkunastu zł.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  lokus pisze: 2008-05-29 17:05
  A jest tam cos w HD ??? Jak nie to dziękuje
  0
 • Users Avatars Mini
  Justin pisze: 2008-05-29 17:06
  Skutek dobrej reklamy nie od dawna wiadomo że reklama jest dźwignią handlu...
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2008-05-29 17:22
  Oferta w sumie nie jest najgorsza, ale zamotana i mało przejrzysta nie tylko dla klienta.
  0
 • Users Avatars Mini
  zaman pisze: 2008-05-29 20:25
  Właśnie, zamotana - dobre słowo. Na początku w Dialogu poinformowali mnie, że abonament jest pusty, czyli płacę min. 50 zł za nic, co zniechęciło mnie do tej oferty :-) Akurat kończy mi się umowa i kto wie, czy nie wezmę 3 w 1 w Dialogu ... o ile nie zasnę przed końcem czytania warunków umowy :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  maniek pisze: 2008-05-30 10:50
  Jest to strasznie malo przejrzysta oferta(niech to koniecznie zmienia bo niewiadomo o co chodzi) w dodatku tylko na infrastrukturze dialogu
  0
 • Users Avatars Mini
  Cze pisze: 2008-07-04 12:23
  Ludzie nie bieżcie tego. Ja mam i teraz żałuję. Obraz kiepski - widać efekty kompresji. Czasami się zatrzymuje i przez kilka sekund mamy niespodziewaną stopklatkę. A najlepsze jest to, że na niektórych kanałach nie nadają wybranych programów. Np TVN ostatnio nadawał film a w dialogu zamiast filmu przez 2 godziny była czarna plansza z napisem, że TVN zablokował program! Żałosne !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Cze pisze: 2008-07-04 14:29
  Ludzie nie bieżcie tego. Ja mam i teraz żałuję. Obraz kiepski - widać efekty kompresji. Czasami się zatrzymuje i przez kilka sekund mamy niespodziewaną stopklatkę. A najlepsze jest to, że na niektórych kanałach nie nadają wybranych programów. Np TVN ostatnio nadawał film a w dialogu zamiast filmu przez 2 godziny była czarna plansza z napisem, że TVN zablokował program! Żałosne !!!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: