Dialog wystartuje z komórkami w III kw. 2008 r.

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 2
Opinie: 2

Telefonia Dialog i Polkomtel podpisali umowę o współpracy, w której efekcie Telefonia Dialog zostanie wirtualnym operatorem telefonii komórkowej. To trzecia umowa na świadczenie usług MVNO podpisana przez Polkomtel.

„Konsekwentnie realizujemy główne punkty naszej strategii” – mówi Sławomir Szych, prezes zarządu Telefonii Dialog S.A. „Wejście na rynek telefonii mobilnej jako operator wirtualny oznacza wprowadzenie własnej pełnej oferty konwergentnej i dodanie do usług stacjonarnych, internetowych i multimedialnych również komórek. Mamy nadzieję, że stanie się to pod koniec III kwartału 2008 roku. Uzgodniliśmy z Polkomtelem wszystkie parametry modelu współpracy, czego efektem jest podpisana właśnie umowa. Będziemy świadczyć zarówno usługi przedpłacone jak i fakturowane z dołu, prowadząc sprzedaż poprzez własne i obce kanały”.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Jack pisze: 2007-12-28 10:50
  Podpisują nowe umowy - natomiast sieć ma problemy w moim rodzinnym mieście Tarnów woj.małopolskie . Po wprowadzeniu UMTS technicy z POLKOMTELA dalej chyba nie dają sobie rady z problemem "ciszy w słuchawce" podczas połączenia lub blędnym przydzieleniem kanału rozmównego. Efektem jest to , że po połączeniu często nic nie słychać w telefonie lub połączysz się z inną osobą - a za połączenie zapłacisz . A oto nr zgłoszenia : Zagadnienie: 071128-000252 dla ciekawych z POLKOMTELA
  0
 • Users Avatars Mini
  grzechotnique pisze: 2008-01-01 23:00
  świetnie napisany news. 10/10.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: