Disney+ ma nowe zasady: koniec współdzielenia kont

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Disney+ma nowe zasady: koniec współdzielenia kont

W zaktualizowanym regulaminie Disney+ wprowadzono zmiany dotyczące współdzielenia kont, które zabraniają udostępniania subskrypcji poza gospodarstwem domowym.

Zgodnie z nowymi zapisami, "gospodarstwo domowe" obejmuje zbiór urządzeń używanych przez osoby zamieszkujące wspólne miejsce zamieszkania subskrybenta.

Dodatkowo, dodatkowy użytkownik nie może dzielić się swoją subskrypcją z żadną inną osobą.

Zmiany te mają na celu zapewnienie przestrzegania warunków umowy subskrypcji i mogą prowadzić do ograniczenia lub zamknięcia dostępu do konta w przypadku jej naruszenia.

To pierwszy serwis streamingowy, który wprowadził taką samą politykę co Netflix.

Zaktualizowane warunki można przeczytać tutaj.

Oto fragment regulaminu:

Umowa Subskrypcji Disney+ – Polska

1.1(c). Współdzielenie konta. O ile Plan Usług nie stanowi inaczej, nie możesz udostępniać swojej subskrypcji poza Gospodarstwem domowym. „Gospodarstwo domowe" oznacza zbiór urządzeń powiązanych z głównym miejscem zamieszkania użytkownika, z których korzystają zamieszkujące tam osoby. W przypadku niektórych Planów usług mogą obowiązywać dodatkowe zasady użytkowania. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych zasad współdzielenia kont, odwiedź nasze Centrum Pomocy.

Możemy analizować, w jaki sposób korzystasz z konta w Usłudze Disney+, aby ustalić, czy w pełni przestrzegasz warunków niniejszej Umowy Subskrypcji. Jeśli stwierdzimy, że naruszyłeś niniejszą Umowę Subskrypcji, możemy ograniczyć lub zamknąć dostęp do Twojego konta w Usłudze Disney+ oraz uniemożliwić dalsze korzystanie z Usługi Disney+ i/lub podjąć wszelkie inne kroki dozwolone na mocy niniejszej Umowy subskrypcji (w tym określone w punkcie 1.5 niniejszych Warunków Korzystania).

Subskrybent ponosi odpowiedzialność za korzystanie z konta w Usłudze Disney+ w ramach jego gospodarstwa domowego, w tym za przestrzeganie postanowień niniejszego punktu.

W celu uniknięcia wątpliwości, Dodatkowy Użytkownik nie może dzielić się swoją subskrypcją z żadną inną osobą.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: