Od 1 grudnia Disney+ jest dostępny w ofercie JAMBOX Telewizja Światłowodowa.
Abonenci mogą dokupić dostęp do platformy, a osoby zawierające nową umowę lub przedłużające obecną skorzystać z promocji, w ramach której otrzymają 12 miesięcy dostępu do Disney+ w prezencie. Akcja promocyjna potrwa do końca lutego 2026 roku.
Disney+ to serwis streamingowy z katalogiem obejmującym produkcje Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych wojen, National Geographic, a także treści Hulu i FX. Użytkownicy znajdą tam zarówno klasyczne animacje i filmy familijne, jak i nowe seriale, kinowe hity oraz dokumenty. W zależności od wybranego pakietu możliwe jest oglądanie na maksymalnie czterech ekranach jednocześnie.
JAMBOX, oprócz Disney+, oferuje również dostęp do innych popularnych serwisów VOD, takich jak HBO Max, CANAL+ i FilmBox+, rozbudowując ofertę o kolejną dużą platformę streamingową.