Dlaczego nie! – wspólna kampania Simplusa i producenta filmu

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 11

18 stycznia odbyła się w Warszawie konferencja, na której zaprezentowano walentynkową ofertę „Darmowe wyznania - Dlaczego nie!” przygotowaną dla użytkowników Simplusa we współpracy z producentem filmu o tym samym tytule.

Tadeusz Lampke producent filmu „Dlaczego nie!”, Piotr Gaweł członek zarządu Polkomtelu.

Od 16 stycznia do 22 marca br. każdy użytkownik Simplusa może bezpłatnie prowadzić długie rozmowy i wysyłać pełne ciepłych słów SMS-y – czyli składać „Darmowe wyznania” jednej osobie korzystającej z sieci Plus.

Aby wykonywać bezpłatne połączenia i wysyłać darmowe SMS-y, wystarczy wprowadzić wybrany numer i zasilić konto. Okres, w jakim można korzystać z darmowego numeru, zależy od wartości zasilenia dokonanego przez użytkownika. Najdłuższy wynosi 30 dni, najkrótszy – 3 dni. Dodatkowym elementem oferty jest zestaw startowy „Dla dwojga” oraz telefon Nokia 1600 w specjalnym opakowaniu nawiązującym do nowej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego, reżysera wcześniejszych hitów filmowych: „Nigdy w życiu” i „Tylko mnie kochaj”.

Plakat z filmu „Dlaczego nie!”

Walentynkowej ofercie Simplusa towarzyszy kampania komunikacyjna, oparta na współpracy z producentem filmu „Dlaczego nie!”. Zsynchronizowana w czasie z jego premierą obejmuje – pierwszy na polskim rynku – spot reklamowy z udziałem aktorów odtwarzających główne role w filmie wchodzącym właśnie na ekrany i zapowiadającym się na hit kinowy. Odniesienia do filmu widoczne będą także w innych materiałach informacyjnych, takich jak ulotki i plakaty.

Współpraca z producentem filmu „Dlaczego nie!” pozwoli również na udostępnienie od 19 stycznia br. wszystkim klientom sieci Plus, wielbicielom talentu i urody Anny Cieślak oraz Macieja Zakościelnego, atrakcyjnych treści multimedialnych w postaci pakietów tapet i dzwonków z motywami z filmu. Zestawy będą dostępne na stronach WAP (zakładka Polecamy) i www.plusgsm.pl/dlaczegonie/. Dla osób, które w łatwy sposób będą chciały skorzystać z tej oferty, Plus przygotował specjalne rozwiązanie. Wystarczy wysłać SMS-a o treści „DN” na numer 6565 (opłata za SMS-a zgodna z planem taryfowym klienta), a w zamian operator odeśle specjalny komunikat automatycznie przenoszący do właściwej strony WAP.

Plus przygotował także promocyjny pakiet dwóch tapet z głównymi aktorami oraz dzwonek z promującą film piosenką Kasi Kowalskiej. Klienci sieci Plus mogą otrzymać pakiet w promocyjnej cenie 6 zł netto, wysyłając SMS-a na numer 7605 o treści „DN” („DNT”dla telefonów obsługujących dzwonki true tone).

Ponadto Plus jako pierwszy operator w Polsce wprowadza dla swoich klientów unikalne treści multimedialne związane z polską produkcją filmową. Klienci sieci będą mogli obejrzeć w swoich telefonach cykl „Za kulisami”, a także 12-odcinkowy serial „Dlaczego nie!”, w którym można będzie obejrzeć sceny niewykorzystane w filmie. Co tydzień udostępniany będzie kolejny 3-minutowy odcinek, do ściągnięcia ze stron WAP (zakładka Polecamy), stron WWW pod adresem www.plusgsm.pl/dlaczegonie lub poprzez wysłanie wiadomości SMS pod numer 6565 o treści „DN”, która przeniesie abonenta do odpowiedniej strony WAP.

Na zakończenie konferencji Piotr Gaweł podzielił się informacją, iż według badania niezależnego biura, marka Simplus posiada obecnie największy udział w rynku prepaidów w Polsce. Badanie było przeprowadzone na grupie ok. 7000 respondentów.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: