D-Link wprowadza na rynek router Smart EAGLE PRO Wi-Fi 6 AI

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
D-Link wprowadza na rynek router Smart EAGLE PRO Wi-Fi 6 AI

D-Link wprowadza do Polski router EAGLE PRO AI AX1500 R15 z Wi-Fi 6. Router ma zapewniać WiFi do 1500 Mbps w pomieszczeniach do do 230 m2.

W urządzeniu działa modulacja 1024 QAM, MU-MIMO, oraz OFDMA. Wbudowana funkcja AI Wi-Fi Optimiser monitoruje kanały Wi-Fi w poszukiwaniu pasma z najmniejszymi zakłóceniami, udostępniając najlepsze możliwe połączenie. Jednocześnie funkcja AI Traffic Optimiser priorytetyzuje najważniejsze przesyłane dane. AI Parental Control zapewnia elastyczność w kontroli aktywności dzieci online.

Router umożliwia utworzenie sieci mesh przy użyciu wzmacniaczy sygnału AI Mesh (E15) lub systemów mesh (M15-2 oraz M15-3), które będą dostępne w czwartym kwartale tego roku. Dostępna jest też funkcja AI Mesh Optimiser, dbająca o silne połączenia między węzłami sieci mesh, a technologia formowania wiązki zapewnia płynne i stabilne połączenia Wi-Fi.

Zarządzanie siecią Wi-Fi jest łatwiejsze dzięki integracji AI Assistant. To narzędzie stale diagnozuje sieć i monitoruje użycie danych oraz wysyła zalecenia i cotygodniowe raporty za pośrednictwem aplikacji EAGLE PRO AI. R15 jest kompatybilny z Asystentem Google i Amazon Alexa.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: