Nowy zestaw mesh z Wi-Fi 6 firmy D-Link

Newsy
Opinie: 0
D-Link rozbudowuje rodzinę urządzeń EAGLE PRO AI o zestawy mesh Wi-Fi 6 oraz wzmacniacz sygnału

D-Link wprowadził na rynek systemy mesh EAGLE PRO AI AX1500 (M15-2 i M15-3) oraz wzmacniacz sygnału AX1500 Mesh (E15).

Nowe urządzenia umożliwiają połączenia z łączną szybkością w dwóch zakresach do 1,500 Mb/s ze wsparciem technologii Wi-Fi 6 - 1024 QAM, MU-MIMO oraz OFDMA. W konstrukcjach zastosowano rozwiązanie AI Wi-Fi Optimiser, stale monitorujące i zapewniające połączenia z najlepszym kanałem Wi-Fi oraz AI Traffic Optimiser, który priorytetyzuje przesyłanie najważniejszych danych. 

Systemy mesh EAGLE PRO AI AX1500 (dostępne w dwu i trzyczęściowych zestawach) zaprojektowano z myślą o pokryciu sygnałem sieci bezprzewodowej obszarów odpowiednio do 370 m2 oraz 500 m2. Systemy mesh można rozbudować - maksymalnie mogą składać się z czterech jednostek. Zaadaptowana funkcja AI Mesh Optimiser odpowiada za stałą optymalizację połączenia. 

Wzmacniacz sygnału sieci mesh EAGLE PRO AI AX1500 (E15) umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci Wi-Fi 6. W połączeniu z routerem Smart EAGLE PRO AI lub systemami mesh dostępna jest funkcjonalność AI, umożliwiająca korzystanie z stale optymalizowanej sieci mesh. Natomiast port gigabitowy, w który wyposażono E15, umożliwia podłączenie urządzeń za pomocą kabla Ethernet.

Wbudowany AI Assistant automatycznie monitoruje sieć i wysyła raporty oraz zalecenia, które są dostępne w aplikacji EAGLE PRO AI lub menu konfiguracyjnym urządzenia. Wsparcie WPA3 oznacza, że sieć Wi-Fi jest zabezpieczona przez najnowszą technologię szyfrowania. Urządzenia z rodziny EAGLE PRO AI Series są też zgodne z Asystentem Google i Amazon Alexa.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: