Do pobrania pełna nawigacja na telefony Symbian i Windows Mobile - MobileNavigator 7

Newsy
Żródło: NAVIGON
Opinie: 7
Opinie: 7

NAVIGON rozpoczyna akcję bezpłatnych testów oprogramowania nawigacyjnego – MobileNavigator 7. Każdy użytkownik może przez 30 dni cieszyć się pełnowartościową nawigacją z mapami całej Europy w swoim urządzeniu mobilnym. Wystarczy wejść na stronę internetową NAVIGON i ściągnąć odpowiednią dla swojego urządzenia wersję – do wyboru jest oprogramowanie na platformę Symbian lub Windows Mobile.

Link do ściągnięcia oprogramowania:

- wersja na platformę Symbian S60:

http://navigon.vo.llnwd.net/o25/u/eu/website/production/mn7_symbian/Symbian_MN7_TnB_Europe_Seamless.exe

- wersja na platformę WindowsMobile:

http://navigon.vo.llnwd.net/o25/u/eu/website/production/mn7_pda/NAVIGON_EU.exe

Listę kompatybilnych urządzeń można sprawdzić pod poniższymi adresami:

- wersja na platformę WindowsMobile:

http://www.navigon.com/site/int/en/products/navigation_software/windowsmobile_pda#compatibility

- wersja na platformę Symbian S60:

http://www.navigon.com/site/int/en/products/navigation_software/symbian#compatibility

Do działania MobileNavigator 7 potrzebny jest wbudowany w urządzenie lub zewnętrzny odbiornik GPS. Dla wersji na platformę Windows Mobile wymagane jest 2 GB wolnej pamięci, dla Symbian S60 – 4GB.

O MobileNavigator 7
Nowe oprogramowanie nawigacyjne firmy NAVIGON - MobileNavigator 7, gwarantuje szybką nawigację w prawie każdym przenośnym urządzeniu. Szybkie obliczanie zaplanowanej trasy oraz takie funkcje jak Asystent Pasa Ruchu (Traffic Lane Assistant Pro), Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro), czy Asystent Prędkości (Speed Assistant) czynią podróż jeszcze bezpieczniejszą. Ponadto informacje o radarach pozwolą uniknąć zebrania nadmiernej liczby punktów karnych. „Nasze nowe oprogramowanie łączy dotychczas nieosiągalną precyzję w wyznaczaniu trasy z niespotykaną szybkością", mówi Jörn Watzke z działu Product Line Management w firmie NAVIGON. Dodatkowo usługa TMC* uwzględnia aktualne informacje o korkach mających wpływ na wybraną przez kierowcę trasę podróży i szybko podpowiada alternatywną drogę. Dla tych, którzy szukają najbliższej apteki, muzeum lub dobrej restauracji, dostępne jest ponad dwa miliony celów specjalnych w 40 krajach Europy.

Po raz pierwszy w oprogramowaniu nawigacyjnym firmy NAVIGON dostępne są dodatkowe usługi online: można teraz zarezerwować hotel nie wysiadając z samochodu lub dowiedzieć się jaka jest pogoda w niemal każdym zakątku Europy. „Dzięki współpracy z firmą HRS oraz serwisem pogodowym Foreca.com, MobileNavigator 7 potrafi więcej, niż tylko doprowadzić do celu", dodaje Jörn Watzke. „Nasi użytkownicy otrzymują aktualne, dodatkowe informacje, które wykraczają poza funkcje tradycyjnych nawigacji". NAVIGON udostępnia te funkcje bezpłatnie, natomiast korzystanie z nich może wiązać się z opłatami za transmisję danych, w zależności od rodzaju umowy z operatorem telefonii komórkowej.

Oprogramowanie MobileNavigator 7, zawierające mapy 40 krajów Europy, można kupić za równowartość 99 EUR za pośrednictwem sklepu internetowego na stronie NAVIGON. Na jednej płycie klienci otrzymają oprogramowanie dla urządzeń typu PDA oraz smartfonów (dla systemów Symbian i Windows Mobile) – dołączony kod aktywacyjny pozwoli używać wybraną przez użytkownika wersję. Dodatkowo, za 349 PLN można dokupić 24-miesięczny abonament na aktualizację map (nowe mapy dostępne są co 3 miesiące) i pobierać je przy użyciu aplikacji NAVIGON Fresh. W sprzedaży jest również dostępny pakiet zawierający oprogramowanie MobileNavigator 7 oraz 24-miesięczny abonament w cenie 499 PLN.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  juzef pisze: 2009-01-27 12:43
  gadanie
  0
 • Users Avatars Mini
  MORFEUSZ pisze: 2009-01-27 13:38
  "Dla wersji na platformę Windows Mobile wymagane jest 2 GB wolnej pamięci, dla Symbian S60 – 4GB." GRATULACJE :)))
  0
 • Users Avatars Mini
  Imenez pisze: 2009-01-27 17:55
  A coz to za problem 2Gb na Mobile....Teraz najmarniej sie kupuje karte 8Gb...A w Symbianie 4GB rowniez jak wyzej zero problemow....
  0
 • Users Avatars Mini
  x pisze: 2009-01-27 20:32
  No tak tylko na moim diamondzie juz mam Automape i Tomtoma7 a jak wcisne jeszcze navigatora to mi tylko 800mb zostanie :) wiec z czegos bede musial zrezygnowac no ale warto przetestowac ta navi.Najbardziej to chcialbym miec nawigacje google maps ktora odswieza swoje zdjecia satelitarne co godzine ale nie wiem skąd pobrac zawiasa ma taka na swoim ajfonie ale nie chce zdadzic jak ja zdobyl jesli wiec ktos wie to prosze o namiary :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Pir pisze: 2009-01-27 21:37
  HTC np TYTN II ma przygotowany soft do kart 32GB. Dobra mapa Europy ma ponad 1GB. Dziwne jest, że ktoś ma obiekcje co do wymogów. Terminale z wbudowanym GPSem są sprzedawane od 800 do 3000zł a karty pamięci 4GB są po 30zł,
  0
 • Users Avatars Mini
  Marcin pisze: 2009-01-31 13:03
  znam ten program bo korzystałem z nawigacji navigona i naprawdę była świetna, a na stronce można ściągać różna mapy niekoniecznie całą europy która zajmuje ponad 2 gb , mapa polski i wschodniej europy ma 380 mb , wracam do instalowania i przetestowania
  0
 • Users Avatars Mini
  djsawier pisze: 2010-03-05 18:36
  Ja mam Automape w moim fonie htc hero i jest dobra nie zacina sie i jest aktualizowana co ok. 7 dni.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: