Do pobrania - przewodnik po smartfonach sieci Plus

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 1

Smartfonowe oferty „Oswajacz internetowy” oraz specjalnie przygotowany „Przyjazny przewodnik po smartfonach” to początek akcji "wielkiego oswajania internetu" sieci Plus.

„Oswajacz internetowy” to specjalne oferty smartfonowe Plusa:
• Oferta smartfonowa dla klientów abonamentowych zawiera wbudowane w abonament pakiety internetowe w wersji non-stop. Po wykorzystaniu pakietu spada jedynie prędkość transmisji, ale użytkownik korzysta z internetu bez dodatkowych opłat na terenie Polski.
• Oferta smartfonowa dla klientów Plusa mix zawiera pakiety internetowe w cenie 10 zł. Pakiet jest uruchamiany automatycznie po każdym doładowaniu wymaganą kwotą minimalną, a po jego wykorzystaniu klient otrzymuje o tym powiadomienie SMS-em.
• Dla użytkowników Plusa na kartę rozpoczęła się już promocja darmowego internetu na próbę po doładowaniu za minimum 30 zł. Klienci otrzymują darmowy pakiet internetowy, dzięki któremu mogą surfować po internecie, a po wykorzystaniu go przed upływem 31 dni otrzymują SMS-a informującego o tym.
• Klienci Plusa korzystający z pozostałych ofert głosowych (Plus Abonament, Plus Mix, Plus na kartę oraz Plus Firma), również nie muszą obawiać się o wysokie koszty korzystania z internetu w telefonie, ponieważ przygotowaliśmy dla nich pakiety internetowe non-stop. W pakietach tych, po przekroczeniu określonego limitu danych, spada jedynie prędkość transmisji, ale można dalej korzystać z internetu bez dodatkowych opłat na terenie Polski.

Wraz z ofertami „Oswajacza internetowego” opracowany został „Przyjazny przewodnik po smartfonach”, którego celem jest jak najlepsza edukacja klientów zarówno o ofertach jaki i samych aparatach. Użytkownicy smartfonów powinni wiedzieć ile kosztuje surfowanie po internecie, i że niektóre z aparatów same aktualizują dane. Można używać smartfonów bez obaw o wysokie koszty, należy jednak jednocześnie korzystać ze specjalnych ofert smartfonowych lub dokupić odpowiedni pakiet internetowy. „Przyjazny przewodnik po smartfonach” pozwala dowiedzieć się jak w pełni świadomie korzystać ze smartfona oraz jak dobrać najbardziej odpowiednią ofertę smartfonową.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Bill pisze: 2011-09-01 21:44
    Jaki przewodnik?... To ulotka marketingowa, o smartfonach jest tam tyle, że "wyróżniamy trzy systemy operacyjne: symbian, blackberry i android" i koniec, więcej o smartfonach nie ma... Spodziewałem się co najmniej jakiejś broszurki/zestawienia o najpopularniejszych modelach, różnicach, zaletach, wadach, a nie tradycyjna plusowa książeczka 8-stronnicowa o prawie niczym... Mam nadzieję, że ni jej nie przyślą pocztą z rachunkiem... Wolę wersję Playa, czyli testowanie smartfona we własnej "łapce".
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: