Dodatkowy SIM w sieci Era

Newsy
Opinie: 3

Nowa promocja w sieci Era, specjalnie dla abonentów, którzy skorzystali z programu  „Wymiana telefonu” - "Dodatkowy SIM"

W okresie od 25.06.2001r. do 31.12.2001r. Era, oferuje:
• Abonament telefoniczny dla taryfy MOJA w cenie 1 PLN + 22% VAT przez 6 kolejnych Cykli Rozliczeniowych, licząc od dnia, w którym nastąpiła aktywacja karty SIM. Po upływie 6 Cykli Rozliczeniowych obowiązują opłaty z Cennika usług telekomunikacyjnych PTC.
• Aktywacja w cenie 11 PLN +VAT. Opłata ta jest doliczana do pierwszego rachunku.

Zmiana taryfy powoduje utratę prawa do upustu promocyjnego na abonament telefoniczny.


Z oferty może skorzystać każdy, kto spełni poniższy warunek:
• okaże oryginalną ulotkę promocyjną potwierdzającą, ze Klient w trakcie trwania oferty skorzystał z programu PTC „Wymiana telefonu”
• uregulował¸ wszystkie należności wobec PTC
• jednocześnie z przyłączeniem do sieci Era (aktywacją) w autoryzowanym punkcie sprzedaży sieci Era, salonie lub sklepie firmowym sieci Era, zawrze z PTC Umowę o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych na czas oznaczony 12 miesięcy na wybranym planie taryfowym. Umowa powinna być podpisana w ciągu miesiąca od daty wymiany telefonu w tym samym punkcie sprzedaży, w którym Klient wymienił telefon.

Promocyjna cena przyłączenia do sieci (aktywacji) dotyczy tylko niniejszej oferty promocyjnej i obowiązuje pod warunkiem zawarcia z PTC Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych na czas oznaczony 12 miesięcy. Cena przyłączenia do sieci w przypadkach nie objętych niniejszą ofertą promocyjną wynosi 99 PLN + VAT.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-06-23 01:07
  Moja - w abonamencie jest 5 SMSów. Umowa na 12 miesięcy: 6 x 1 zł + 6 x 19,9 zł + 11 zł = 136,4 zł. Za to mamy 12 x 5 SMSów = 60 SMSów, czyli jeśli byśmy kupili tylko dla darmowych SMSów, to wówczas jeden SMS kosztuje 2,27 zł. Chyba lepiej jest kupić kartę SIM z aparatem, który potem można odsprzedać za kilkaset złotych... najprawdopodobniej wyjdzie taniej...chyba ta promocja powodzenia mieć nie będzie... (PS: Lepiej, gdyby Era do tego dawała TAK TAKi).
  0
 • Users Avatars Mini
  Master pisze: 2001-06-23 01:17
  Zastanów się typie, co ty pieprzysz !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  wojtas18 pisze: 2001-06-23 03:20
  master: jak masz za malo glowke zeby zrozumiec co ktos pisze to sie lepiej nie odzywaj. Szymon: z taktakiem masz 100% racji, a jesli nie taktaki to chociaz 20 PLN netto znizki na dowolny abonament a nie tylko moja0.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: