Z aion bank do UPC - jest nowa szefowa regulacji w UPC

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Dominika Niewiadomska-Siniecka

Dominika Niewiadomska-Siniecka od 1 czerwca dołącza do zarządu UPC Polska jako Chief Legal & Regulatory Officer.

Dominika Niewiadomska-Siniecka jest radcą prawnym z ponad 20 letnim doświadczeniem. Swoją karierę rozwijała w międzynarodowych kancelariach prawnych oraz sektorze TMT i bankowym m.in. w P4 oraz spółkach z portfolio Warburg Pincus: Aion Bank i Vodeno. W UPC jako członek zarządu będzie odpowiedzialna za obszar prawny i compliance oraz zgodność regulacyjną, dbając o relacje zewnętrzne i kształtowanie warunków dla zrównoważonego rozwoju.

Przez ponad 9 lat prowadziła departament prawny i compliance w Play. Następnie była odpowiedzialna za cyfrową transformację belgijskiego banku Monte Paschi oraz zbudowanie modelu subskrypcji w pełni cyfrowym banku Aion. Stworzyła także niekonwencjonalne modele prawne w Vodeo, wspierające wdrażanie nowych produktów w środowisku cyfrowym.

Dominika Niewiadomska-Siniecka ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim i była stypendystką Erasmus Uniwersytetu w Regensburgu. Jest także absolwentką programu Advanced Management Program w IESE Business School, jak również znajduje się na prestiżowej General Counsel Powerlist for CEE prowadzonej przez Legal500 dla najbardziej wpływowych prawników wewnętrznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: