Droższy roaming w Wielkiej Brytanii

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Droższy roaming w Wielkiej Brytanii

Orange powoli wycofuje się z oferty RLAH dla Wielkiej Brytanii.

 

Od 18 października br. klienci indywidualni i biznesowi ofert na abonament Orange, którzy podpisali umowy lub aneksy od 1 stycznia 2021 roku oraz wszyscy klienci nju mobile i ofert Orange na kartę będą mogli skorzystać z promocji „Korzystne stawki w roamingu w Wielkiej Brytanii”. Ceny rozmów, SMS, MMS i internetu nie będą już takie same jak w UE.

1) 0,29 zł za minutę wykonanego połączenia głosowego do Polski, Wielkiej Brytanii i Strefy 1 (naliczanie sekundowe),
2) 0,29 zł za minutę odebranego połączenia głosowego (naliczanie sekundowe),
3) 0,20 zł za wysłaną wiadomość SMS,
4) 0,20 zł za wysłaną wiadomość MMS,
5) 0,02832 zł za każdy MB transmisji danych (opłata naliczana jest co 100 kB, łącznie za wysyłanie i odbieranie danych). Opłata za 1 GB wynosi 29 zł

Klienci indywidualni i biznesowi ofert na abonament Orange, którzy podpisali umowy lub aneksy do 31 grudnia 2020 roku będą dalej korzystać z promocji „Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE”.

 

Jeśli chodzi o użytkowników oferty Orange Flex od 1 października podczas wizyt w Wielkiej Brytanii będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji obejmującej nowe pakiety rozmów, SMS, MMS i GB. Nielimitowane połączenia SMS i MMS będą dostępne w trzech opcjach: 5 zł na jeden dzień, 15 zł za tydzień oraz 30 zł za 30 dni. Paczki internetu będą dostępne także w trzech opcjach do wyboru, w tym 0,5 GB za 8 zł. Promocja będzie obowiązywała do odwołania.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: