Druga edycja promocji "Po znajomości" w Idea Optima

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 13

Od 19.05 do 30.09.2003 r. w ofercie Idea Optima, dostępna jest nowa edycja promocji "Po Znajomości". Pierwsza edycja promocji "Po znajomości" obowiązywała w dniach: 4.11.2002 -28.02.2003 r. Aby wziąć w niej udział wystarczy posiadać telefon w sieci Idea aktywowany przed 4.11.2002r. Jeśli z polecenia abonenta Idei zakupiona zostanie aktywacja w dowolnym planie taryfowym Idea Optima 30-240, otrzyma on wtedy 50% zniżki na abonament przez 1 miesiąc. Również osoba korzystająca z polecenia zostanie nagrodzona 50% rabatem na abonament przez 1 miesiąc. Polecający, aby móc skorzystać z promocji musi posiadać numer abonencki aktywowany w Idei Optimie (Idea Optima 30-360, Nowa Idea Optima 30-240) przed 19.05.2003 r. Maksymalnie można polecić 10 osób. 

Krok pierwszy - Zgłoszenie 
Zarówno Polecający ofertę, jak i Polecony powinni wysłać SMS-y ze zgłoszeniem pod numer 3210 (koszt SMS-a - zgodny z cennikiem Idea), w treść wpisując nawzajem swoje numery telefonu (bez 0 przed numerem i bez odstępów, np. 501234567). Polecony musi to zrobić nie później niż 3 dni od daty aktywacji telefonu. Polecający ma na wysłanie SMS-a maksymalnie 30 dni - czas ten liczony jest od daty otrzymania pierwszego zgłoszenia. Oba SMS-y muszą zostać wysłane w terminie trwania promocji, czyli do 30.09.2003 roku. W razie braku poprawnego zgłoszenia nagrody nie są przyznane.

Krok drugi - Weryfikacja
Po "skojarzeniu" pary zgłoszeń Polecony otrzymuje SMS-em hasło (ciąg znaków), które powinien w dowolny sposób przekazać Polecającemu (np. wysłać SMS-a lub zadzwonić), aby ten mógł przesłać hasło SMS-em pod numer 3210. Jeśli do dnia zakończenia promocji hasło "nie powróci" do źródła, żaden z nich nie otrzyma nagrody.

Krok trzeci - Przyznanie nagród 
Ostatnim warunkiem otrzymania gratyfikacji jest terminowe opłacanie rachunków za usługi sieci Idea. Zarówno Polecony jak i Polecający dostają nagrody dopiero po zapłaceniu pierwszej faktury przez Poleconego. Dodatkowo Polecający nie może zalegać z płatnościami w momencie przyznania nagrody. Weryfikacja terminowości opłacania faktur przeprowadzana jest na bieżąco. Jeśli w okresie, na który została przyznana gratyfikacja, Polecony będzie zwlekał z opłaceniem rachunku, nagrody zostaną odebrane Poleconemu i Polecającemu. Jeśli sytuacja taka zostanie stwierdzona w przypadku Polecającego, tylko on utraci nagrodę.
Na każdym etapie uczestnicy promocji informowani są o ich aktualnym statusie za pomocą SMS-ów.

Opinie:

Opinie archiwalne (13):

Komentuj

Komentarze / 13

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: