Duże zmiany w Deutsche Telekom - będzie nowy nadzór nad Polską

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Duże zmiany w Deutsche Telekom

Deutsche Telekom ogłosił swój nowy plan na najbliższe lata – operator chce być liderem na rynku dostępu światłowodowego w Niemczech i Europie. Firma zamierza nadal mocno inwestować także w USA.

CEO DT Tim Höttges ogłosił, że zgodnie z nowym planem wszystkie gospodarstwa domowe w Niemczech zostaną podłączone do sieci optycznej do 2030 r.

Nowym członkiem zarządu DT odpowiedzialnym za rynek niemiecki będzie Srini Gopalan. Gopalan do tej pory odpowiadał za nadzór nad rynkami DT w Europie. Srini Gopalan obejmie swoje nowe stanowisko 1 listopada. Od tej chwili będzie odpowiadał za sieć mobilną i stacjonarną Deutsche Telekom w Niemczech. Obecnie za Niemcy odpowiada Dirk Wössner.

Srini Gopalan do chwili znalezienia zastępcy będzie kierował nadal departamentem europejskim. Gopalan odpowiadał za ten obszar od stycznia 2017 r. Srini Gopalan wcześniej pracował także w T-Mobile UK (tworzył spółkę EE) oraz w Vodafone UK.

Tim Höttges tak określił w komunikacie ogólną wizję światopoglądową swojej firmy: “We connect people. We do not separate them. Racism. Sexism. Discrimination. Hate and incendiary speech. There is no place for these here. We work to ensure that everyone here has the same opportunities. No matter their background. No matter their gender. No matter their skin color.”

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: