Duże zmiany w MediaMarktSaturn Polska

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Zmiany w zarządzie MediaMarktSaturn Polska

Snjezana Bandner została prezesem zarządu MediaMarktSaturn Polska / MediaMarkt Polska.

Do zarządu dołączył również Maciej Melnik, który objął funkcję członka zarządu i dyrektora zarządzającego ds. handlowych.

Obecny prezes - Andrzej Jackiewicz "zdecydował o kontynuacji kariery zawodowej poza strukturami firmy."

Snjezana Bandner, która związana jest z Grupą MediaMarktSaturn od 17 lat. Przez ostatnie miesiące pełniła w MediaMarktSaturn Polska funkcję dyrektora handlowego (Managing Director Commercial / CCO), wcześniej zajmowała stanowisko Chief of Staff w MediaMarktSaturn Retail Group. Jest ekspertem w obszarze zakupów, zarządzania asortymentem i strategii biznesowej.

Maciej Melnik posiada wieloletnie doświadczenie w handlu detalicznym, które zdobywał zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Przez wiele lat pracował w Grupie TESCO, gdzie pełnił międzynarodowe funkcje zarządcze; polski oddział sieci prowadził w randze Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora ds. strategii i transformacji dóbr szybko zbywalnych w GRUPIE PEPCO. Jest ekspertem w zakresie handlu i marketingu, zakupów, strategii biznesowej i transformacji.

W skład zarządu MediaMarktSaturn Polska / MediaMarkt Polska wchodzą również: Marcin Walendowski, dyrektor zarządzający ds. finansów (CFO) oraz Daniel Mikołajczyk, dyrektor zarządzający ds. operacyjnych (COO).

MediaMarktSaturn Polska należy do MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG).

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: