Duże zmiany w NetWorkS!

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Duże zmiany w NetWorkS!

Od 1 stycznia 2022 roku Maciej Zengel reprezentujący w spółce NetWorkS! Orange Polska obejmie stanowisko prezesa firmy. Stanowisko CTO obejmie reprezentujący T-Mobile Patryk Borkowski.

 

W dwuosobowym zarządzie Maciej Zengel, który dotychczas pełnił funkcję Członka Zarządu ds. Technicznych, odpowiadać będzie za koordynację działania firmy, nadzór nad obszarami finansów, bezpieczeństwa, HR, zakupów, compliance, prawnym i sprzedażowym.

 

Od 1 stycznia do zarządu firmy dołączy Patryk Borkowski obejmując stanowisko Członka Zarządu ds. Technicznych odpowiedzialnego za operacyjne działanie spółki i nadzór nad obszarami planowania i rozwoju, budowy i optymalizacji sieci, network operations center oraz IT. Patryk Borkowski posiada ponad 15 letnie doświadczeniem w obszarze telekomunikacji w T-Mobile. Odpowiedzialny był, m.in., za projekty rozwoju i modernizacji sieci, zapewnienia jakości sieci RAN oraz wdrażanie i rozbudowę sieci w technologiach 4G i 5G. Od początku uczestniczył w przygotowywaniu projektu współpracy T-Mobile Polska i Orange Polska w ramach spółki NetWorkS!, a także nadzorował jej działanie jako członek Rady nadzorczej.

 

Piotr Markowski, który z ramienia T-Mobile Polska obejmował dotychczas stanowisko prezesa NetWorkS! po zakończeniu kadencji na stanowisku prezesa zdecydował się odejść z NetWorkS! i podjąć „inne wyzwania zawodowe poza branżą telekomunikacyjną.”

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: