Dziennik dla klientów Ery Biznes

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 3

Klienci, którzy zakupią przez www.era.pl albo telefonicznie aktywację usług głosowych lub bezprzewodowy dostęp do internetu blueconnect w ramach Era Biznes, otrzymają bezpłatną, roczną prenumeratę Dziennika Polska Europa Świat. Będą to łącznie 303 wydania gazety. Promocja obejmuje również wszystkie dodatki tematyczne gazety, w tym ekonomiczny Wall Street Journal Polska.

Dziennik Polska Europa Świat, wraz z dodatkiem Wall Street Journal Polska oraz pozostałymi dodatkami tematycznymi w e-wydaniu jest wiernym odpowiednikiem wersji drukowanej. Posiada także tę samą, pełną zawartość gazety. Ma również dodatkowe rozwiązania, np. funkcję przeszukiwania zawartości lub sporządzania notatek i zaznaczania fragmentów tekstów. Nowy numer e-wydania Dziennika Polska Europa Świat klient będzie mógł przeczytać z samego rana na ekranie swojego komputera.

Składając zamówienie w sklepie internetowym www.era.pl lub przez telefon, pod numerem 0801 202 602, klient poinformowany zostanie o możliwości otrzymania prezentu oraz poproszony o podanie adresu e-mail, na który przysłane zostaną informacje potrzebne do uruchomienia prenumeraty.

Sklep www.era.pl udostępniony został firmom w kwietniu 2007. Dzięki niemu mogą oni dokonywać zakupów o każdej porze dnia, korzystając z dodatkowych profitów, takich jak abonament za „złotówkę” w pierwszym miesiącu trwania umowy. Zamawiany towar klient otrzymuje bezpośrednio do siedziby firmy, bezpłatną przesyłką na terenie całego kraju.

Promocja rozpocznie się 24 listopada br.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  goral-1 pisze: 2008-11-24 14:06
  e-prenumerata dziennika na rok, moze byc
  0
 • Users Avatars Mini
  wer pisze: 2008-11-24 15:47
  Przydatne. Zwłaszcza, że taka wersja elektroniczna ma więcej możliwości, i nie trzeba jej nosić w teczce :) No a wartość takiej prenumeraty to rocznie pewnie ze 100 pln minimum
  0
 • Users Avatars Mini
  muzzy pisze: 2008-11-24 19:58
  próbował ktoś coś kupic przez strone ery? ja próbowałem. codziennie slyszalem paczka spakowana czeka na wyslanie tak bylo przez 3 tygodnie- zrezygnowalem. do tego momentu bylem szczesliwym abonentem ery. p.s. sklep chyba ma 7 dni na wyslanie przesyłki
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: