e-mail, SFA, CRM poprzez WAP dzięki theMOBILIZER

Newsy
Żródło: PKI
Opinie: 3

Firma Polski Katalog Internetowy została partnerem Peramon Technology Ltd. PKI będzie na polskim rynku oferował produkt pod nazwą theMOBILIZER. Jest to platforma umożliwiająca wykorzystanie technologii WAP do dwustronnej komunikacji z systemami informatycznymi firmy i pozwalająca pracownikom pracować z tymi systemami w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie, korzystając z poręcznego urządzenia jakim może być dowolny palmtop (z przeglądarką internetową), a przede wszystkim telefon komórkowy z przeglądarką WAP. Oznacza to, że pracownicy mogą mieć dostęp do wiekszości systemów i aplikacji firmowych, tak jakby znajdowali się w biurze: otrzymywać i wysyłać wiadomości e-mail (w tym przeglądać treść załączników w formacie tekstowym, HTML czy MS Word), korzystać z kalendarza czy przeszukiwać i modyfikować bazy danych.

Platforma theMOBILIZER ma budowę modułową, umożliwiającą dopasowanie konfiguracji do potrzeb i oczekiwań konkretnych użytkowników:
1. Aplikacje mobilne:
a. theMOBILIZER Office - zestaw aplikacji umożliwiających dostęp do systemu pocztowego (Lotus Domino, MS Exchange, dowolny serwer POP3 czy IMAP4), kalendarza, bazy adresowej, listy zadań i grup dyskusyjnych
b. theMOBILIZER Application Generator - narzędzie umożliwiające proste tworzenie aplikacji umożliwiających dostęp do dowolnych systemów BackOffice (np. klasy: Sales Force Automation, Service Management Systems, Customer Relationship Management, ERP itd.) czy baz danych
2. Składniki architektury:
a. Secure WAP Gateway - umożliwiający obsługę protokołów bezpieczeństwa WTLS Class 1, 2 i 3 oraz technologii WAP Push,
b. SMS Server - interfejs umożliwiający świadczenie usług informacyjnych poprzez SMS, niezależny od SMS Center operatora telekomunikacyjnego.

Podstawowe cechy wyróżniające rozwiązanie firmy Peramon Technology Ltd to otwarty standard, brak ingerencji w istniejące systemy, prosta administracja i integracja z firmową polityką bezpieczeństwa. Wdrożony system obsługuje, bez żadnych dodatkowych działań, ponad 400 urządzeń i 17 języków (przygotowanie polskiej wersji jest w fazie końcowej). System sam rozpoznaje urządzenie, z jakiego korzysta użytkownik i automatycznie dopasowuje właściwości wyświetlania do możliwości urządzenia. Platforma może zostać zainstalowana na systemach Windows (NT, 2000 i XP), Sun Solaris, HP-UX i Linux.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: