e-Muzyka i FM Solutions zdobyły muzycznie Erę

Newsy
Opinie: 5

e-Muzyka poinformowała o umowie podpisanej pomiędzy PTC Sp. z o.o. a e-Muzyka S.A. i FM Solutions Sp. z o.o. Przedmiotem umowy jest współpraca w zakresie uruchomienia nowego serwisu muzycznego z milionami plików multimedialnych do pobierania dla abonentów sieci Era, Tak Tak oraz Heyah.
e-Muzyka S.A. odpowiedzialna jest za dostarczenie utworów muzycznych i słowno-muzycznych czyli tzw. " kontentu muzycznego", wraz ze stosownymi licencjami w zakresie praw pokrewnych oraz za zarządzanie serwisem m.in.: zarządzanie kontentem muzycznym (prawa, licencje, produkcja kontentu), zarządzanie kontentem niemuzycznym (teksty i fotografie na portalu), analizowanie sprzedaży i raportowanie oraz prowadzenie działań promocyjnych i aktywujących sprzedaż.

Partner technologiczny FM Solutions Sp. z o.o. dostarcza i zapewnia utrzymanie platformy zintegrowanej z systemami PTC niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania serwisu.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  zypolek pisze: 2009-09-28 14:45
  To dobry krok. Erze brakowało serwisu, w którym można byłoby korzystać z plików muzycznych, jeszcze milej, jeśli będą one dla klientów dostępne za darmo :D
  0
 • Users Avatars Mini
  nefertiri pisze: 2009-10-01 17:04
  Przecież można było do tej pory ściągać mp3 za TT :) Nawet są usługi typu Granie na Czekanie. Zobaczymy, jak będzie wyglądać nowa oferta muzyczna, ale zapowiada się obiecująco.
  0
 • Users Avatars Mini
  dan-rut pisze: 2009-10-01 18:11
  nefertiri - trzeba "mieć jaja", żeby po takich stawkach i tak archaicznym rozliczaniu transmisji danych ściągać cokolwiek za pośrednictwem Tak Tak-a. ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  nefertiri pisze: 2009-10-07 18:45
  Piszę, że był taki serwis ;) Sama nie korzystam z takiego sposoby umuzyczniania telefonu. Ale widać Era postanowiła zainwestować w takie usługi. Jesli chodzi o transmisję danych, to dzięki potrójnemu doładowaniu internet jest darmowy, więc opcje z niskimi lub bardzo niskimi stawkami są.
  0
 • Users Avatars Mini
  dan-rut pisze: 2009-10-07 22:50
  Przecież nie twierdzę że akurat Ty korzystasz z takich usług lub namawiasz do korzystania z nich. Jak widać w Play Fresh i bez zabawy w podwojenia czy potrojenia można mieć tanie paczki danych. Coraz więcej nadajników Play - coraz niższe koszty transmisji danych - tylko korzystać. ;-)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: