Elektrim chce rozmawiać z Vivendi na temat sprzedaży Ery

Newsy
Żródło: PAP
Opinie: 6

Prezes Elektrimu Piotr Nurowski zapewnił, że jego spółka jest gotowa do rozmów z Vivendi na temat warunków oferty kupna PTC, złożonej przez Deutsche Telekom. Vivendi na razie zwleka z rozpoczęciem negocjacji.

"Czekamy na jakiś sygnał ze strony Vivendi. Chcemy wspólnie zastanowić się nad ofertą Deutsche Telekom, ale na razie nic się w tej sprawie nie dzieje" - powiedział Nurowski.

Rzecznik prasowy Vivendi Alain Delrieu powiedział, że Vivendi w dalszym ciągu jest zainteresowane sprzedażą Deutsche Telekom udziałów w Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Delrieu nie odpowiedział jednak na pytanie, czy Vivendi ma zamiar rozmawiać na temat transakcji z Elektrimem.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  piotras pisze: 2003-09-09 09:38
  sprzedać i już !!! tylko za ile oto jest pytanie.
  0
 • Users Avatars Mini
  jogi pisze: 2003-09-09 11:01
  .....podchodow ciag dalszy:)
  0
 • Users Avatars Mini
  paweln pisze: 2003-09-09 12:44
  To jest śmieszne, Era ma zostać sprzedana za 1 mld euro..., a Plus za 3 mld euro... Era jaest na prawdę wieeeeelkim liderem... taaak...
  0
 • Users Avatars Mini
  CrazyIwan pisze: 2003-09-09 14:57
  Era ostatnio jest strasznie rozchwytywana...
  0
 • Users Avatars Mini
  Pączek pisze: 2003-09-09 17:32
  Cena zawsze mniej zależy od realnej wartości firmy a bardziej od możliwości sprzedającego i kupującego, posiadania gotówki przez pierwszego i determinacji do zrealizowania transakcji przez drugiego. PTC jest teraz prorytetowym celem T-Mobile International AG & Co. a Elektrim potrzebuje gotówki, więc prędzej czy póżniej się dogadają. Cena z pewnością nie jest zbyt wysoka, ale po tej transakcji wartość PTC i tak wzrośnie, gdyż Deutsche Telekom jest tak zwanym inwestorem branżowym. Więc mam ndzieję, że już niedługo sieć uaktualni mi nazwę sieci na wyświetlaczu (poprzez SMS klasy 3) i będę widział T-Mobile PL. Pozdrawiam wszystkich w temacie.
  0
 • Users Avatars Mini
  szady pisze: 2003-09-10 11:34
  Sprzedac i Ere i Plus i wywalic tych pacholkow Rosji z SLD na zbity pysk.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: