Era organizatorem Forum dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 1

Blisko osiem tysięcy przedsiębiorców zaplanowało udział w konferencjach II Ogólnopolskiego Forum Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Europa w Twojej Firmie. Możesz Więcej". Inauguracja spotkań, organizowanych przez Polską Telefonię Cyfrową odbędzie się 1 października br. we Wrocławiu. 

Pierwsza, wiosenna edycja Forum miała miejsce jeszcze przed czerwcowym referendum europejskim. Dla PTC, była ona okazją do podzielenia się swoimi doświadczeniami z przedsiębiorcami z całej Polski. Kilka miesięcy po referendum, kiedy wstąpienie Polski do Unii Europejskiej jest już pewne, firmy działające na polskim rynku mają większą motywację do dalszego rozwoju, jak również udoskonalania swojej oferty i działania w oparciu o europejskie standardy. 

Polska Telefonia Cyfrowa angażuje się w poszukiwanie rozwiązań pozwalających firmom na skuteczne konkurowanie na rynku polskim i europejskim. Działania na rzecz rozwoju sektora małych i średnich firm, posiadającego ogromny potencjał gospodarczy, przyczynią się nie tylko do sukcesu tych firm, ale również rozwoju technologicznego Polski. Stąd obecność PTC w jesiennej edycji Forum, zatytułowanego "Europa w Twojej Firmie. Możesz Więcej".

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: