Era sponsorem piłki ręcznej

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 6
Opinie: 6

20 grudnia br. Era oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce ogłosili podpisanie umowy sponsoringowej męskiej reprezentacji Polski.

Podjęcie współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce jest elementem przyjętej przez PTC strategii sponsorowania polskiego sportu. Operator wesprze drużynę już od początku batalii o udział w Igrzyskach Olimpijskich. Pierwszym krokiem do występu w Pekinie i poważnym sprawdzianem w nowym roku będą styczniowe Mistrzostwa Europy rozgrywane w Norwegii.

„Era, jako sponsor generalny polskiej reprezentacji olimpijskiej, z satysfakcją wspiera kolejną utalentowaną polską drużynę w jej przygotowaniach do zbliżającej się Olimpiady. Po zwycięstwie w Superpucharze, w październiku 2007 roku, Mistrzostwa Europy 2008 dadzą drużynie kolejną sposobność na udowodnienie jej międzynarodowej klasy." – powiedział Klaus Tebbe, Dyrektor Strategii Marketingu i Sprzedaży PTC.

Męska Reprezentacja Polski w piłce ręcznej to wicemistrzowie świata z 2007 roku. Tytuł ten zdobyła podczas zawodów rozgrywanych w Niemczech, gdzie w meczu finałowym uległa gospodarzom turnieju. Większość naszych reprezentantów występuje obecnie w niemieckiej Bundeslidze – najsilniejsze lidze piłki ręcznej na świecie.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: