Era sponsorem pro-europejskiej witryny internetowej

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 11

Intereuropa na portalu Interia.pl, to nowa witryna, której sponsorem jest Polska Telefonia Cyfrowa.

Prezentacje poszczególnych krajów piętnastki, najświeższe fakty z Unii Europejskiej, a także humor europejski, przepisy kulinarne oraz wiele więcej, w tym mini-witrynę sieci Era "Z Erą do Europy" można obejrzeć na stronie Intereuropa na www.interia.pl

Od kilku miesięcy Polska Telefonia Cyfrowa konsekwentnie wspiera pro-europejskie działania. Na mini-witrynie "Z Erą do Europy", internauci mogą przeczytać o programach, w których PTC uczestniczy, a także zapoznać się ofertą roamingu międzynarodowego i roamingu GPRS. Sieć Era posiada największy zasięg roamingu GPRS spośród operatorów w Polsce (33 kraje), a także największy wśród członków grupy T-Mobile i operatorów stowarzyszonych. Na stronie "Z Erą do Europy" każdego dnia wyświetlany jest cennik roamingowy z innym krajem Unii Europejskiej.
Ponadto, na mini-witrynie PTC można obejrzeć animacje przedstawiające usługi dostępne w sieci Era, które z pewnością znajdą zastosowanie podczas podróży po Europie.

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  euro pisze: 2003-05-23 15:36
  ta mini-witryna jest naprawde spoko. dobrze ze ERA wspiera takie akcje. chetnie pojde z ERA do Europy :)
  0
 • Users Avatars Mini
  to ja pisze: 2003-05-23 15:46
  bardzo dobra akcja. popieram i tez chetnie sie wybiore do Europy razem z ERA!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  szymon_ pisze: 2003-05-23 16:53
  ERA wziela sie za kampanie wejscia Polski do UE bardzo powaznie a to juz nie pierwszy tego znak...:))
  0
 • Users Avatars Mini
  freak pisze: 2003-05-23 17:46
  Polska jest w Europie. UE rzadza Niemcy i Francja - odwiecznie wrogowie Polski. UE smierc dla Polski = Polakow. Era na stos
  0
 • Users Avatars Mini
  maciek603 pisze: 2003-05-23 20:01
  już by mogli sobie dać spokój z tą unią....
  0
 • Users Avatars Mini
  muller pisze: 2003-05-24 01:53
  WIERSZYK O UNII Siedzą w pociągu ważni Unici, Grubi, nadęci, lekko podpici, Wiozą do Polski ustaw czterdzieści, Każda w wagonie ledwo się mieści... Pierwsza zawiera setki koncesji, Pewną przyczynę rychłej recesji, Druga przynosi drogą benzynę, Kolejną naszych nieszczęść przyczynę, Trzecia wprowadza nowe podatki, Podnosi VATy, akcyzy, składki, By "ludzie pracy" pieniądze mieli, W kieszeniach swoich przedstawicieli, Czwarta rozwala polskie mleczarnie, Wszak smrodu i brudu to wylęgarnie, Piąta morderców od kary zwalnia, W więzieniach będzie miła sypialnia, Szósta pomnoży nam urzędników, W siódmej są wzory nowych pomników, W ósmej feminizm i parytety, Wybierz cymbałów - byle kobiety, W dziewiątej instrukcja indoktrynacji, Za hojną kasę z Eurodotacji, Aktorzy, panienki i dziennikarze, Wyklepią wszystko, co im się każe,
  0
 • Users Avatars Mini
  muller pisze: 2003-05-24 01:53
  Zaś szkolnej dziatwie, Przyniesie chlubę, Udział w błękitnym Eurojugent, Miłość do Unii w wierszu, w piosence, Wszystko co robisz, nawet w łazience- Robisz dla Unii, pamiętaj o tym, Inaczej szybko wpadniesz w kłopoty, Nie skończysz studiów, Wylecisz z pracy, Eurogestapo zrobi cię "cacy", W dziesiątej i dalej, Czytać się nie chce, Można z pociągu wyskoczyć jeszcze"...?
  0
 • Users Avatars Mini
  frytka pisze: 2003-05-24 12:31
  naprawdę brak mi słów dla tych co są przeciwni UE! Faktem jest że miód i mleko tam rzekami ne płyną ale na pewno jest lepiej niż u nas!! Gdyby było tam źle to cały ten ineres by się rozpadł!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Tyski Boss pisze: 2003-05-29 17:18
  Ehh Ciekawe ze era ma tyle kasy zeby to wszytsko sponsorowac a co do uni to wiecie co tak mozemy wejsc ale trzeba ludzi w polskim rzadzie wymienic bo Ci tylko dla Siebie chc zgarniac pieniadze!!
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-06-15 21:42
  Calkiem fajna ta witrynka.Ci ludzie z interi maja pomysl i wykonanie tez bardzo dobre! 9+
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-06-15 21:46
  muller jesli ty jestes autorem to jestes chory!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: