Era w EFQM

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 3

Polska Telefonia Cyfrowa została przyjęta do Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (European Foundation for Quality Management - EFQM). Era jest pierwszą polską firmą telekomunikacyjną, która znalazła się w tej prestiżowej organizacji i jednocześnie siódmym z rzędu polskim przedsiębiorstwem w EFQM.
Przystąpienie do Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością potwierdza dążenie Ery do osiągnięcia najlepszych europejskich standardów zarządzania. Do EFQM należą wielkie korporacje telekomunikacyjne, m.in. Deutsche Telekom, Panafon, Nokia, British Telecommunications, Siemens, czy Ericsson. One też stanowią wzorce jakości rynku europejskiego.
Głównym celem EFQM jest wspieranie działań służących osiąganiu i utrwalaniu doskonałości w Europie. Przystępując do EFQM sieć Era zadeklarowała poparcie dla wszystkich wartości propagowanych przez organizację. Wśród nich są m.in. dążenie do doskonałości organizacyjnej, koncentracja na potrzebach klienta oraz m.in. docenianie pracy zespołowej i okazywanie szacunku dla społeczeństwa. 
Europejska Fundacja Zarządzania Jakością jest twórcą Modelu Doskonałości (kompleksowego rozwiązania doskonalenia systemu zarządzania organizacją) oraz głównym organizatorem konkursu o Europejską Nagrodę Jakości. Oferuje liczne publikacje, szkolenia, warsztaty o tematyce związanej z Modelem Doskonałości. Dla sieci Era członkostwo w EFQM to przede wszystkim możliwość dostępu do bazy danych najlepszych rozwiązań i praktyk zarządzania, jak również możliwość szkoleń w zakresie jakości. 
Europejska Fundacja Zarządzania Jakością skupia 800 przedsiębiorstw. Istnieje od 13 lat, jej działania wspiera Komisja Europejska.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  eljocik pisze: 2001-08-20 21:13
  Jestem teraz bardzo ciekawy, jakie pseudo-argumenty wymysla przeciwnicy Ery(np. Zdzislaw Dyrman)...
  0
 • Users Avatars Mini
  eljocik pisze: 2001-08-20 21:28
  Zdzislawie Dyrmanie!!! Gdzie jestes nasza najcenniejsza wyrocznio???!!! Czekam na Twoj komentarz. :-D
  0
 • Users Avatars Mini
  gumis pisze: 2001-08-21 05:37
  tu chodzi glownie o jakosc zarzadzania firma, a to czesto nie przeklada sie na jakosc produktow. Np. smiech mnie ogarnia, gdy widze w tej organizacji, ktorej jednym z celow jest "koncentracja na potrzebach klienta"... firme Nokia ! hahaha dobry kawal :))) a moj znajomy Anglik (chwilowo w Polsce) spadlby ze smiechu ze stolka widzac tu British Telecom....
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: