Era wspiera europejską edukację polskich przedsiębiorstw

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 11

Sieć Era uczestniczyła w Ogólnopolskim Forum Małych i Średnich przedsiębiorstw Twoja firma w Europie. Gośćmi honorowymi spotkania byli Prof. Danuta Hübner, Minister ds. europejskich i Günther Verheugen, Komisarz ds. Rozszerzenia UE.

Konferencja w Poznaniu, 27.05. br., kończy wiosenną edycję Forum. W pięćdziesięciu spotkaniach, poświęconych szansom i możliwościom rozwoju sektora małych i średnich przedsiębiorstw po wejściu do Unii Europejskiej , wzięło udział ponad sześć tysięcy przedsiębiorców z całego kraju. Przy realizacji współpracowało ponad sto instytucji i firm z sektora publicznego, prywatnego i organizacji pozarządowych. Odbyło się również sześć Sesji Narodowych, z udziałem przedstawicieli z Hiszpanii, Dani, Włoch, Irlandii, Szwecji i Niemiec. Specjaliści Polskiej Telefonii Cyfrowej przedstawiali również możliwości zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych.

Kolejnym projektem wspierającym sektor małych i średnich przedsiębiorstw, organizowanym przez PTC wspólnie z Europejskim Instytutem Rozwoju Kadr, jest konkurs Eurofirma. Będzie on miał na celu promowanie polskich firm, działających zgodnie z unijnymi standardami prawnymi, ekonomicznymi, technologicznymi i ekologicznymi oraz przedsiębiorstw kształtujących nowoczesny wizerunek polskiej prywatnej przedsiębiorczości.

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: