Ericsson dostarczył infrastrukturę MMS dla firmy Turkcell

Newsy
Żródło: Ericsson
Opinie: 7

Ericsson dostarczył całkowitą infrastrukturę MMS dla firmy Turkcell po podpisaniu kontraktu w maju tego roku. Turkcell wprowadził usługi MMS 17 lipca 2002 roku. Poprzez program Świat Aplikacji (Ericsson Mobility World) w Turcji Ericsson wspomaga Turkcell w rozwoju aplikacji.

"Wybór firmy Ericsson na dostawcę rozwiązań MMS przez Turkcell jest wielki wyróżnieniem" - powiedział Halit Gunes, Wiceprezes Ericssona w Turcji. "Tą umową udowodniliśmy, że Ericsson zapewnia nie tylko najnowocześniejszą technologię, ale też bogate treści i aplikacje".

"Infrastruktura MMS dostarczona przez firmę Ericsson umożliwia naszym klientom łatwy dostęp do technologii i treści" - powiedział Muzaffer Akpinar, Dyrektor Generalny firmy Turkcell. "Zamierzamy kontynuować nasze inwestycje w najnowsze technologie. Będziemy prezentować je naszym abonentom jak i pozostałej części świata".

Ericsson jest prekursorem w dziedzinie MMS. Ericsson przeprowadził ponad 80 testów na całym świecie i otrzymał ponad 30 zamówień na dostarczenie komercyjnych systemów MMS.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: