Ericsson zakończył integrację z Ericpolem

Newsy
Opinie: 0
Opinie: 0
Paweł Szczerkowski, Dyrektor Działu R&D Ericsson w Polsce

Ericsson podjął decyzję o włączeniu centrów zlokalizowanych w Łodzi i Krakowie do struktur rozwojowo-badawczych firmy.

Paweł Szczerkowski, Dyrektor Działu R&D Ericsson w Polsce powiedział: Jestem dumny, że centra w Łodzi i Krakowie mogły stać się częścią Ericsson. Dzięki włączeniu do struktur Ericsson, możemy zaoferować potencjalnym kandydatom zatrudnienie w jednym z najciekawszych sektorów branży technologicznej i pracę dla globalnego przedsiębiorstwa współpracującego z partnerami na całym świecie. Logo Ericsson, które pojawiły się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków naszych centrów rozwojowych, stanowią wyłącznie zewnętrzną oznakę zmian. W rzeczywistości, zmiany wewnątrz organizacji mające na celu uczynienie nas częścią rodziny Ericsson, rozpoczęły się już po przejęciu w kwietniu 2016 roku.

Polskie działy R&D pracują nad rozwojem oprogramowania będącego sercem wiodącego na rynku Ericsson Radio System, obsługującego każdego dnia nawet do 40% połączeń komórkowych na całym świecie.

Ericsson przejął Ericpol w kwietniu 2016 roku, a proces połączenia firm w jeden podmiot prawny pod nazwą Ericsson Polska zakończył się 1 lutego 2017 roku.

 

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: